Вчителі важливі!

Ти — учитель, ти — сіяч недремний
І невтомний мудрий садівник.

День працівникі́в осві́ти, або День учителя, — професійне свято працівників освіти України; відзначається щорічно в першу неділю жовтня. Всесвітній день учителів відзначають 5 жовтня.

Напередодні свята, у п'ятницю 4 жовтня, за гарною традицією учні нашої школи привітали своїх учителів святковим концертом. З вітальним словом з нагоди професійного свята звернулася до колективу школи директор Ірина Володимирівна Пискунова. А наші талановиті актори, співаки, музиканти, акробати і тацюристи підготували неймовірно яскраві, позитивні виступи.

Найтепліші та щирі вітання з Днем учителя. Бажаємо натхнення, терпіння, щирих посмішок учнів, подяки від батьків. Нехай натхненно починається кожен новий день. Будьте здорові, дорогі наставники, мудрі порадники. Спасибі за знання, досвід і душевне тепло.

Вітаємо всіх вчителів і всіх без виключення працівників нашої школи зі святом Працівника освіти!