«Барви осені»

На вулиці стало прохолодно, сонячні дні чергуються з хмарними і дощовими, за вітром летить жовте листячко, обсипаються квіти. До нас прийшла дуже гарна пора року – королева-осінь. Вона одягла природу в  жовтий, золотий, коричневий, багряний кольори.

1 жовтня  2020 року в ЗСШ № 40  відкрилася виставка дитячих виробів «Барви осені».

Роботи, представлені учнями 1 – 11 класів,  були дуже різні  –  за тематикою,  за матеріалом, з якого зроблені та за технікою виконання. Але їх об’єднує одне – бажання зробити щось прекрасне, показати себе, проявити власну думку, креативність та індивідуальність.

Нікого не залишили байдужим чудові букети з елементами художнього оформлення, квітково-фруктові та овочеві композиції, прикрашені природним матеріалом.

Неймовірні за своєю красою та оригінальністю осінні композиції прикрасили  коридор спеціалізованої школи № 40, подарувавши всім гарний настрій.

Висловлюємо  щиру подяку всім учням, вчителям та батькам, хто не лишився осторонь проведеного заходу та проявив свою фантазію в спільних із дітьми справах.