«АБІТУРІЄНТ – 2020»

3 грудня 2019 року наша школа взяла участь у фізкультурно-розважальному турнірі «Абітурієнт – 2020» на Кубок ректора Запорізького національного університету, який пройшов у ЗБНВК № 106. Цей важливий профорієнтаційний захід уже вчетверте поспіль проходить у Запорізькій області.

Турнір проводиться з метою пропаганди здорового способу життя, залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом, реалізації  плану профорієнтаційної роботи Запорізького національного університету та на виконання наказу Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації.

У турнірі брала участь команда учнів 11-А та 11-Б класів у складі:

1. Чернов Всеволод, 11-Б;
  2. Євсіков Данило, 11-Б;
  3. Рибас Євген, 11-А;
  4. Власенко Владислав, 11-А;
  5. Бочина Марія, 11-А;
  6. Кісенко Валерія, 11-А;
  7. Жилякова Олеся, 11-Б;
  8. Атауш Анастасія, 11-А.

Усього проходило 6 естафет, а саме «Спритні стрибунці», «Волейбольні перегони», «Футбольний слалом», «Парний баскетбол», та «Гігант-бол».  Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за звання найкращої.  До самого завершення змагань зберігалася інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги. Кожна команда була нагороджена м`ячами та призами.

Вітаємо усіх учасників турніру та бажаємо усім перемог у майбутньому та сильного командного духу!

Ющенко І.П., вчитель фізичної культури