Атестація, курсова перепідготовка

Список вчителів для проходження КПК в 2021 році

  1. Пискунова І.В., директор школи
  2. Апеніна-Гаврикова О.В., вчитель англійської мови
  3. Акименко К.О., вчитель хімії
  4. Вінник Н.О., практичний психолог
  5. Деменко Н.М., вчитель англійської мови
  6. Наголюк Т.О., вчитель зарубіжної літератури
  7. Назаренко Ю.О., вчитель фізичної культури
  8. Сидоренко О.Я., вчитель інформатики
  9. Черевко С.Я., вчитель української мови
  10. Ющенко І.П., вчитель фізичної культури
  11. Тилікова Н.О., вчитель історії
  12. Тилікова Н.О., вчитель мистецтва

Список вчителів, які атестуються в 2021 році

  1. Акименко К.О., вчитель хімії
  2. Бортнік І.В., вчитель англійської мови
  3. Євсєєв В.М., вчитель інформатики
  4. Коляда С.В., заступник директора з НВР, вчитель англійської мови
  5. Курило К.А., вихователь ГПД
  6. Ніколенко Л.В., вчитель початкових класів
  7. Назаренко Ю.О., вчитель фізичної культури
  8. Поточняк Л.М., вчитель початкових класів
  9. Сидоренко О.Я., соціальний педагог
  10. Ющенко І.П., вчитель фізичної культури

Перспективний план підвищення кваліфікації педагогів на 2020 рік

Квітень

08.04-10.04; 21-24.04

Кулініч О.П., заступник директора з ВР;

30.03-03.04

Кулініч О.П., вчитель громадянської освіти.

13.04-17.04; 27-28.04

Пікалова О.М., вчитель початкових класів;

Плющ О.М., вчитель української мови та літератури

Травень

04.05-08.05; 18-19.05

Коляда Т.В., вчитель англійської мови;

Поточняк Л.М., вчитель початкових класів

25.05-29.05; 09-10.06

Ніколенко Л.В., вчитель початкових класів

Червень

22.06-26.06

Кулініч О.П., вчитель історії

Вересень

07.09-11.09; 21-22.09

Бортнік І.В., вчитель англійської мови;

Болилєва В.В., вчитель англійської мови;

Колісник Н.М., вчитель зарубіжної літератури;

Сидоренко О.Я., соціальний педагог

14.09-18.09; 28-29.09

Акименко К.О., вчитель хімії

Жовтень

05.10-09.10

Курило К.., вихователь ГПД

29.10-30.10; 09-10.11

Вовк С.В., вчитель математики;

Гостіщева Ю.О., вчитель початкових класів

Листопад

02.11-06.11; 16-17.11

Халамендик О.М., вчитель англійської мови;

23.11-27.11;07-08.12

Бабакова Н.В., вчитель математики;

Червінська І.В., вчитель початкових класів;

Шпет О.Г., вчитель початкових класів.