Олімпіади, конкурси, МАН

Вітаємо переможця VI районного конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»

Вітаємо переможця VI районного конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»

Гран-прі

Костромін Георгій, 11-А

(вчитель: Колісник Н.М.)

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з педагогіки та психології

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з педагогіки та психології
у 2019-2020 н.р.

І місце

Верещак Анастасію, 10-Б

ІІІ місце

Слісаренко Олексндру, 10-Б

 (Вчитель: Вінник Н.О.)

Вітаємо переможця міського конкурсу поетичного перекладу

Вітаємо переможця міського конкурсу поетичного перекладу

на базі факультету іноземної філології ЗНУ

І місце

Ракова Данііла, 9-Б

(вчитель: Петренко В.Д.)

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій
у 2019-2020 н.р.

ІІ місце

Литвака Олексія, 8-А

(Вчитель: Євсєєв В.М.)

ІІІ місце

Ременюка Дмитра, 9-А

 (Вчитель: Євсєєв В.М.)

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії
у 2019-2020 н.р.

ІІІ місце

Дударь Катерину, 8-Б,

Литвака Олексія, 8-А

 (Вчитель: Акименко К.О.)

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з французької мови

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з французької мови

у 2019-2020 н.р.

ІІ місце

Ременюка Дмитра, 9-А

ІІІ місце

Дударь Катерину, 8-Б,

Зубова Андрія, 11-Б

 (вчитель: Діленко М.М.)

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з німецької мови

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з німецької мови
у 2019-2020 н.р.

ІІІ місце

Сидоренко Софію, 8-А

Калініченка Іллю, 10-А

Кісенко Валерію, 11-А

Крикливу Анну, 11-Б

(Вчитель: Сидоренко А.С.)

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови
у 2019-2020 н.р.

І місце

Ландар Ксенію, 11-А

(вчитель: Апеніна-Гаврикова О.В.)

Єрмолу Катерину, 10-А

(вчитель: Біліченко Т.А.)

Ракова Данііла, 9-Б

(вчитель: Домбровська А.С.)

ІІ місце

Мельничук Поліну, 10-Б

(вчитель: Щербак І.О.)

Ковтун Вікторію, 8-А

(вчитель: Мельничук Ю.О.)

ІІІ місце

Литвака Олексія, 8-А

(вчитель: Домбровська А.С.)

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства
у 2019-2020 н.р.

ІІІ місце

Чорнооку Анастасію, 9-Б

 (Вчитель: Кулініч О.П.)

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізичної культури

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізичної культури
у 2019-2020 н.р.

ІІ місце

Педаш Дар’ю, 10-Б

 (Вчитель: Ющенко І.П.)

Сторінки