Олімпіади, конкурси, МАН

Вітаємо переможців ІІ Міського конкурсу мультимедійних проектів «Україна - Японія»

Вітаємо переможців ІІ Міського конкурсу мультимедійних проектів «Україна - Японія»
у 2017-2018 навчальному році:

Диплом І ступеня
Данилюк Наталію, 10-А клас

Диплом І ступеня
Постоленко Максима, 10-А клас

(Керівник проекту: вчитель Євсєєва Л.Є.)

Вітаємо переможницю обласного етапу олімпіади з української мови та літератури!

Вітаємо переможницю ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з української мови та літератури у 2017-2018 навчальному році:

І МІСЦЕ
Данилюк Наталію, 10-А клас

(Вчитель: Постоленко Н.В.)

Вітаємо переможницю обласного етапу конкурсу!

Вітаємо переможницю обласного етапу XVII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
в номінації "Історія" у 2017-2018 навчальному році:

ІІІ МІСЦЕ
Данилюк Наталію, 10-А клас

(Вчитель: Кулініч О.П.)

Вітаємо переможця обласного етапу конкурсу!

Вітаємо переможця обласного етапу XVII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
в номінації "Література" у 2017-2018 навчальному році:

ІІІ МІСЦЕ
Ременюка Дмитра, 7-А клас

(Вчитель: Плющ О.М.)

Вітаємо переможницю обласного етапу олімпіади!

Вітаємо переможницю ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з англійської мови у 2017-2018 навчальному році:

ІІІ МІСЦЕ
Данилюк Наталію, 10-А клас

(Вчитель: Проштика О.Є.)

Вітаємо переможців обласного етапу олімпіади з географії!

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
у 2017-2018 навчальному році:

І МІСЦЕ
Мельничук Поліну, 8-Б клас

ІІ МІСЦЕ
Черненко Анастасію, 11-Б клас

(Вчитель: Царегородцева Н.О.)

Вітаємо переможців конкурсу!

Вітаємо переможців конкурсу!

Вітаємо переможців І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу
«Учитель року-2018»:

ІІІ МІСЦЕ
Ющенко Інна Петрівна
(учитель фізичної культури)

Вітаємо учасників конкурсу!

Вітаємо учасників конкурсу перекладу поетичного тексту на базі ЗНУ, факультет ФІФ
у 2017-2018 навчальному році:

Левицького Дмитра, 10-Б клас

Левенець Катерину, 10-Б клас

(Вчитель: Петренко В.Д.)

Вітаємо переможців олімпіади з педагогіки та психології!

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології
у 2017-2018 навчальному році:

ІІ МІСЦЕ
Яковенко Єлизавету, 11-Б клас

(Вчитель: Вінник Н.О.)

Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бебрас 2017»

Відмінні результати показали учні:

Коноваленко Олена, 4 клас;
Свириденко Марк, 7Б клас;
Сергієнко Богдан, 9Б клас.

 

Хороші результати у учнів:

Шайда Настя, 4 клас;
Капсамун Анна, 4 клас;
Мороз Марія, 4 клас;
Лисенко Ілля, 4 клас;
Іванцова Ілона, 7Б клас
Бережна Анастасія, 6А клас;
Довганік Даша, 6А клас;
Лиска Іван, 6Б клас;
Забеліна Альона, 7А клас;
Літвак Валерія, 7А клас;
Ужва Вероніка, 7Б клас;
Бондаренко Ілля, 7Б клас;
Сторчак Анастасія, 7Б клас;
Федотова Валерія 7 клас;
Ковальова Анастасія 8Б клас;
Лєснов Никита, 8Б клас;
Худякова Даша, 8Б клас;
Веремеєнко Дмитро, 8Б клас;
Кемкін Михайло, 8Б клас;
Донець Кіріл, 8А клас.

Сторінки