Олімпіади, конкурси, МАН

Ми перемагаємо заради честі, миру і майбутнього України!

Вже котрий рік поспіль учні ЗСШ № 40 беруть участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням, який проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!».

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості проводиться згідно з  Указом  Президента  України  від  22.03.2002 № 284.

Метою Конкурсу є популяризація творчої спадщини Т.Г. Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, державна підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників студій тощо.

В 2021-2022 навчальному році конкурс проходить вже в 21-й раз. Учні школи разом зі своїми вчителями не залишилися осторонь і взяли участь одразу в двох номінаціях: «Література» та «Історія України і державотворення» на тему: «Заради честі, миру і майбутнього України» (епіграф до творчих робіт: «…Своє життя поклали на ваги, І не вагались жодної хвилини. Злякалися, спинились вороги. І ми сьогодні маєм – Україну!» Ольга Калина).

В номінації «Література» свій вірш «Мрія про мир» представила учениця 8-Б Голубова Катерина та посіла ІІІ місце на обласному етапі Конкурсу.

Вітаємо переможницю та її наставника Голубову Ольгу Михайлівну, вчителя української мови та літератури. Бажаємо наснаги та майбутніх перемог!

Заступник директора з НВР Коляда С.В.

Вітаємо переможця обласної олімпіади!

22-23 січня 2022 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Нашу школу на цьому етапі представляв переможець ІІ (районного) етапу (І місце), учень 9-А класу Томас Назарій.

Назарій успішно справився із завданнями, продемонстрував вміння творчо застосовувати теоретичні знання на практиці, доводити власну думку та застосовувати свої знання в нестандартних умовах і ситуаціяхЦе допомогло учню посісти ІІ місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Щира подяка вчителю англійської мови Щербак Інні Олексіївні за систематичну, цілеспрямовану роботу з обдарованими дітьми, якісну підготовку переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Заступник директора з НВР Коляда С.В.

з англійської мови

з французької мови

Скороходову Софію, 10-А клас

(вчитель: Назаренко Р.П.))

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Вербицького Івана, 5-А клас

(вчитель: Шевченко В.В.)

(вчитель: Плющ О.М.)

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури!!!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з

української мови та літератури