Олімпіади, конкурси, МАН

Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу з української мови
імені Петра Яцика у 2019-2020 н.р.

І місце

Приходько Марину, 4-Б,

(Вчитель: Ніколенко Л.В.)

ІІ місце

Шкатову Діану, 5-А

(Вчитель: Постоленко Н.В.)

Нестеренко Діану, 11-А

(Вчитель: Черевко С.Я.)

ІІІ місце

Мороховську Вероніку, 4-Б

(Вчитель: Ніколенко Л.В.)

Едішерашвілі Олексія, 5-В

(Вчитель: Постоленко Н.В.)

Лебеденко Євгенію, 6-Б

(Вчитель: Голубова О.М.)

Павлову Валерію, 6-А

 (Вчитель: Плющ О.М.)

Алабіну Наталію, 7-А

(Вчитель: Сєнік С.І.)

Ременюка Дмитра, 9-А

(Вчитель: Плющ О.М.)

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з української мови та літератури у 2019-2020 н.р.

І місце

Хижняк Анну, 7-А,

(Вчитель: Сєнік С.І.)

ІІ місце

Тютюнник Софію, 7-А

(Вчитель: Голубова О.М.)

Нестеренко Діану, 11-А,

(Вчитель: Черевко С.Я.)

ІІІ місце

Хайло Катерину , 10-Б

(Вчитель: Постоленко Н.В.)

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики 
у 2019-2020 н.р.

ІІІ місце

Курту Михайла, 6-Б

(Вчитель: Бабакова Н.В.)

Маковську Анастасію, 7-А

(Вчитель: Вовк С.В.)

Вітаємо лауреата обласної педагогічної премії!

2 жовтня 2019 року у палаці культури «Дніпроспецсталь» відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти, де вітали лауреатів обласної педагогічної премії.
Всього щорічно присуджується 35 премій, по одній найкращому вчителю від кожного району Запорізької області, району у місті Запоріжжя, в тому числі 2 премії – вчителям закладів освіти обласного підпорядкування та 2 премії – викладачам професійно-технічних навчальних закладів. 
Цього року від Хортицького району найкращим вчителем визнано Тисленко Олену Геннадїівну, вчителя англійської мови нашої школи, яка й отримала почесну обласну педагогічну премію.
Вітаємо вчителя з значною перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Вітаємо переможця Міського конкурсу творчих робіт!

Вітаємо переможця Міського конкурсу творчих робіт з удосконалення фізичного демонстраційного експерименту в номінації "Краща робота з удосконалення фізичного приладу" в 2018-2019 н.р.

ІІ місце
Постоленка Максима, 11-А клас
(вчитель: Січкарь А.В.)

ВІТАЄМО переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматорів

Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» в номінації «Пейзаж»
в 2018-2019 н.р.

І місце
Передерія Артема, 11-А клас
(вчитель: Євсєєва Л.Є.)

Вітаємо переможницю ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

Вітаємо переможницю ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
в 2018-2019 н.р.

ІІІ місце
Хайленко Олена, 11-А клас
(вчитель: Тисленко О.Г.)

Вітаємо переможницю Всеукраїнського фотоконкурсу "Моя Україно!"

Вітаємо переможницю Всеукраїнського фотоконкурсу "Моя Україно!" в номінації "Пейзаж"
в 2018-2019 н.р.

ІІ місце
Ремович Рада, 11-Б клас

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
в секції "Англійська мова" в 2018-2019 н.р.

ІІІ місце

Єрмола Катерина, 9-А клас

(вчитель: Біліченко Т.А.)

Хайленко Олена, 11-А клас

(вчитель: Матвєєва А.Є.)

Вітаємо команду-переможця районного етапу інтелектуальних змагань "Всезнайка"

Вітаємо команду нашої школи, яка посіла ІІІ місце у районному етапу інтелектуальних змагань "Всезнайка",
у складі:

Левченка Богдана, 4-А клас;

Капустянчика Михайла, 4-Б клас;

Скуріхіної Поліни, 4-В клас;

Терських Юрія, 4-В клас

(вчителі: Шевченко О.А., Поточняк Л.М., Гостіщева Ю.О.)

Сторінки