Олімпіади, конкурси, МАН

Вітаємо переможців олімпіади з фізичної культури!

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури
у 2017-2018 навчальному році:

ІІ МІСЦЕ
Лемещенко Дар’ю, 11-А клас
(Вчитель: Ющенко І.П.)

ІІІ МІСЦЕ
Кравцова Андрія, 11-А клас
(Вчитель: Ющенко І.П.)

Вітаємо переможців конкурсу!

Вітаємо переможців II (районного) етапу ХVIIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
у 2017-2018 навчальному році:

І МІСЦЕ
Данилюк Наталію, 10-А клас
(Вчитель: Постоленко Н.В.)

ІІ МІСЦЕ
Ременюка Дмитра, 7-А клас
(Вчитель: Плющ О.М.)

Вітаємо переможців олімпіади з історії!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
у 2017-2018 н.р.:

ІІ МІСЦЕ
Савеленко Анастасію, 11-Б клас

ІІІ МІСЦЕ
Мельничук Поліну, 8-Б клас,
Кісенко Валерію, 9-А клас,
Гринкевич Юлію, 10-Б клас,
(Вчитель: Зайченко І.В.)

Вітаємо переможців олімпіади з біології!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з з біології
у 2017-2018 н.р.:

ІІІ МІСЦЕ
Букрєєва Матвія, 8-Б клас,
Басан Вероніку, 9-А клас,
Савеленко Анастасію, 11-Б клас
(Вчитель: Сасяк К. М.)

Вітаємо переможців олімпіади з української мови та літератури!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
у 2017-2018 н.р.:

І МІСЦЕ
Данилюк Наталію, 10-А клас
(Вчитель: Постоленко Н.В.)

І МІСЦЕ
Нестеренко Діану, 9-А клас
(Вчитель: Черевко С.Я.)

ІІ МІСЦЕ
Веремеєнка Дмитра, 8-Б клас
(Вчитель: Сєнік С.І.)

ІІ МІСЦЕ
Шершньову Анастасію, 11-А клас
(Вчитель: Голубова О.М.)

ІІІ МІСЦЕ
Ременюка Дмитра, 7-А клас
(Вчитель: Плющ О.М.)

Вітаємо переможців олімпіади з математики!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
у 2017-2018 н.р.:

ІІІ МІСЦЕ
Горового Андрія, 6-Б клас
(Вчитель: Чорнобрива Г.В.)

ІІІ МІСЦЕ
Мельничук Поліну, 8-Б клас
(Вчитель: Вовк С.В.)

ІІІ МІСЦЕ
Левицького Дмитра, 10-Б клас
(Вчитель: Чорнобрива Г.В.)

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців II (районного) туру
фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів
«Козацький гарт» - команду ЗСШ № 40, яка посіла І місце:

Талібова Еля, 10-Б клас
Грицаєнко Артур, 10-Б клас
Власенко Владислав, 9-А клас
Бочина Марія, 9-А клас
Мирзоян Владислав, 8-А клас
Ткачук Валерія, 8-А клас
Дехтяренко Вікторія, 7-Б клас
Демянко Владислав, 7-Б клас
Бережна Анастасія, 6-А клас
Слипко Владислав, 6-Б клас
Алабіна Наталія, 5-А клас
Воропай Сергій, 5-А клас

Вітаємо переможців літературного конкурсу!

Вітаємо переможців літературного конкурсу!

Вітаємо переможців II (районного) етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка у 2017/2018 навчальному році:

ІІ МІСЦЕ
Данилюк Наталію, 10-А клас
(Вчитель: Постоленко Н.В.)

ІІ МІСЦЕ
Цвілу Руслану, 7-А клас
(Вчитель: Плющ О.М.)

ІІ МІСЦЕ
Алабіну Наталію, 5-А клас
(Вчитель: Сєнік С.І.)

ІІІ МІСЦЕ
Скороходову Софію, 6-Б клас
(Вчитель: Плющ О.М.)

ВІТАЄМО!

Вітаємо команду школи «Viktory» у складі учнів 11-А класу:
Скачкової Діани – капітана команди; членів команди: Шершньової Анастасії,  Колісника Данила, Доні Олександри, Бунякіної Юлії, Харченко Ірини! В нелегкій боротьбі з 10-ма командами шкіл Хортицького району  команда нашої школи виборола почесне ІІІ місце в районній грі брейн-ринг «Історія крізь призму літератури»! Гра відбулася 28 жовтня в ЗООШ № 49. Учні показали ґрунтовні знання сучасної української літератури та історичних подій 40-50-х років ХХ століття на території Волині. Дякуємо за підготовку команди – переможниці вчителям історії Зайченко Ірині Володимирівні та Кулініч Оксані Петрівні.  Солодкий смак перемоги підсилив торт від спонсорів гри запорізьких депутатів партії «Солідарність».

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців першості району з легкої атлетики:

ІІІ МІСЦЕ:

Хмеловського Данила, учня 10-Б класу;

Грицаєнка Артура, учня 9-Б класу;

Завгороднього Івана, учня 11-Б класу;

Зінова Артема, учня 9-Б класу;

Павленка Данила, учня 10-А класу;

Лемещенко Дар’ю, ученицю 10-А класу;

Лиходід Елеонору, ученицю 9-А класу;

Крашеніннікову Катерину, ученицю 9-А класу;

Селеменєву Еліну, ученицю 8-Б класу;

Шевченко Єлізавету, ученицю 7-А класу.

 

Сторінки