Дорожіть своїм життям

БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях» (зі змінами), на виконання Плану основних заходів цивільного захисту України на 2024 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 січня 2024 р №29-р, враховуючи лист ГУ ДСНС України у Запорізькій області від 10.10.2023 № 53002-5068/53 02-1 «Про проведення Дня цивільного захисту, Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, Тижня безпеки дитини у закладах освіти у 2023/2024 навчальному році», лист департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 18.10.2023 № 3164/03.2-18 «Про проведе

Місячник боротьби з туберкульозом

24 березня відзначається Всесвітній день боротьби проти туберкульозу.

Туберкульоз - небезпечна інфекційною хворобою, яка розповсюджена всюди. Особливість збудника в тому, що він дуже стійкий у навколишньому середовищі: не боїться холоду, дії високих температур.

З метою звернути увагу на цю недугу, по всій нашій країні пройшов «Місячник боротьби із захворюванням на туберкульоз», ця подія і не оминула нашу школу.

Правила поведінки, які можуть вберегти життя

Проблема забруднення територій вибухонебезпечними предметами, з якою Україна стикнулася є потенційно небезпечною та щодня може загрожувати мешканцям міст та селищ. Відтак дорослим та дітям потрібно знати правила мінної безпеки: вміти розпізнавати, відрізняти попереджувальні знаки, знати правила поведінки, та головне, слідувати їм.

Безпека дитини - Енот Роккі 1

Єнот Роккі 2: Пам'ятай про мінну небезпеку! Як не потрапити на міни?

Спорт заради розвитку – Національний рекорд «Єднання»

Наш заклад освіти вже традиційно стає учасником фестивалів «Назустріч успіху» Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна» за концепцією «Спорт заради розвитку», які проводяться по всім областям України з метою популяризації здорового способу життя.

У Всесвітній день дітей 20 листопада 2023 року вчитель фізичної культури Назаренко Юлія Олександрівна разом з учнями 6-А класу долучилися до встановлення Національного рекорду «Єднання», до якого доєднались 114 045 дітей та 2095 закладів освіти у Всеукраїнській онлайн-руханці в рамках фестивалю «Назустріч Успіху» Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна», який проходив у м. Вишневе Київської області.

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру

Рекомендації Державної служби України з надзвичайних ситуацій стосовно дій населення в умовах надзвичайних ситуації воєнного характеру в тому числі поводження з вибухонебезпечними та підозрілими предметами. (посилання на рекомендації: https://dsns.gov.ua/uk/abetka-bezpeki/diyi-naselennya-v-umovax-nadzvicainix-situacii-vojennogo-xarakteru)

МІННА БЕЗПЕКА

На виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра України - Міністра економіки України по розповсюдженню навчальних відеороликів з мінної безпеки» в школі було організовано інформування населення про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами, а саме: онлайн бесіди «Мінна безпека: ці правила має знати кожен!»; «Види боєприпасів, методи їх розпізнання.

День цивільного захисту та Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 05.04.2023 № 125р «Про проведення Дня цивільного захисту, Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та Тижня безпеки дитини у закладах середньої, дошкільної освіти у 2022-2023 навчальному році», наказу ТВО Хортицького району від 06.04.2023 № 17р «Про проведення Дня цивільного захисту, Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності безпеки дитини у закладах середньої, дошкільної освіти у 2022-2023 навчальному році»,  наказу по ЗСШ № 40 від 06.04.2023 №72р «Про проведення Дня цивільного захисту та Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у ЗСШ № 40 у 2022-2023 навчальному році» в ЗСШ № 40 27.04.2023 було проведе

МІННА БЕЗПЕКА

Нова реальність, в якій ми тепер живемо, вимагає від нас нових знань. Ми постійно повинні дбати про безпеку – свою та наших дітей. А зараз ще й маємо вміти розпізнавати вибухонебезпечні предмети і знати правила поведінки. Цього ж треба навчати і наших дітей.
           В рамках проєкту з інформування учасників освітнього процесу щодо правил поведінки з вибухонебезпечними предметами; попередження нещасних випадків, викликаних потраплянням людини на міну, в закладі освіти пройшли онлайн-виховні години серед учнів 1-9-х,11-го класів.