Дорожіть своїм життям

БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ: ЯК НАВЧИТИ БЕЗПЕЦІ У ВІРТУАЛЬНОМУ СВІТІ

Вдосконалення інформаційних технологій створює умови для ефективного розвитку сучасного суспільства. Комунікаційні засоби стали невід’ємною складовою життя людей у всіх сферах діяльності. Мобільні телефони, комп’ютери та всесвітня глобальна мережа Internet, розширивши комунікаційні, просторові та часові межі, розкрили нові можливості для спілкування, відпочинку, праці, освіти та творчої самореалізції особистості.

Обережно змії!

 У зв’язку з настанням теплої погоди під час відпочинку на природі збільшується можливість зустрічі зі зміями. Тепла погода посприяла активізації таких плазунів у Запоріжжі. За словами фахівців, для Запоріжжя та області є небезпечним тільки один вид — степова гадюка. Зустріти цих плазунів зазвичай можна у кам’янистій місцевості, у траві або паростях.

Степова гадюка — зазвичай може досягати 50-60 сантиметрів у довжину. Фахівці розповідають, цей вид також занесений до Червоної книги України. Але не дивлячись на це, останнім часом їх кількість значно зросла.

Пам'ятка на літні канікули 2020

Пам’ятка безпечної поведінки під час літніх канікул для учнів

Скоро розпочнуться літні канікули. Не буде домашніх завдань. З’явиться багато вільного часу. Кожен планує по-різному провести літній відпочинок. Екскурсії, розваги, подорожі, море, веселі і радісні друзі – все це чекає на вас влітку. 

Бажаємо усім учням гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок!

ГУ ДСНС України у Запорізькій області попереджає

Правила пожежної безпеки на відкритих територіях

Увага кліщі!!! Що робити, якщо кліщ присмоктався?

Фото УОЗ ОДАМедики нагадують, що навесні в лісах і парках активізовуються кліщі, чиїх укусів людині слід остерігатися під час відпочинку на природі. Укуси кліщів загрожують людині такими хворобами, як іксодовий кліщовий бореліоз (хвороба Лайма), кліщовий вірусний енцефаліт та марсельська гарячка.

Увага, посилення карантину. Оперативна інформація про COVID-19.

Кабінет міністрів України своєю постановою посилив карантинний режим в країні. З 6 квітня вводяться додаткові заходи для безпеки населення і обмеження соціальної активності:

Сторінки