Дорожіть своїм життям

Поради батькам до початку навчального року

МОЗ України проводить інформаційну кампанію “До школи” та повідомляє, як підготуватись до 1 вересня учням, батькам і освітянам, щоб наступний навчальний рік був виключно здоровим і корисним. Основні пункти, які обов’язково треба врахувати ще до початку навчального року:

• Оберіть лікаря для дитини і пройдіть профілактичний огляд

Якщо ви ще не обрали свого лікаря і не підписали декларацію з педіатром чи сімейним лікарем для дитини, то саме час це зробити! До свого лікаря ви завжди зможете звернутись як для діагностики і лікування, так і для профілактичних оглядів.

ПАМ’ЯТКА НА ЛІТНІ КАНІКУЛИ 2019

Розпочинаються літні канікули, відпустки. Як завжди, кожен із нас проведе їх по-різному. Подорожі, екскурсії, море, гори, походи, багато друзів – все це чекає на нас влітку.

На жаль, вони не проходять без прикрих випадків (пожежі, утоплення) із вини батьків і дітей. Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

Обережно! Карантинні рослини!

На виконання ст.22 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного добробуту», протоколу засідання постійно діючої міської робочої групи по координації проведення робіт зі знищення карантинних рослин від 28 березня 2019 року, наказу ТВО Хортицького району від 19.04.2019 № 233/1р «Про проведення комплексу заходів щодо боротьби з карантинними рослинами, бур’янами та несвоєчасним покосом трави» та з метою зменшення негативного впливу на навколишнє природне середовище і здоров’я, був затверджений план заходів щодо локалізації та ліквідації карантинних рослин та бур’янів на території ЗСШ

Обережно, туберкульоз!!!

З метою збереження здоров’я учнів, привернення уваги до проблеми боротьби з туберкульозом та інформування учасників освітнього процесу про небезпеку і тяжкі наслідки зараження туберкульозом квітень оголошено Місячником боротьби з туберкульозом.

Комплексний план заходів щодо підготовки та проведення місячника боротьби з туберкульозом у ЗСШ № 40

1.Організація просвітницької діяльності з питань профілактики туберкульозу у закладі освіти з залученням медичних працівників та представників та представників територіальних організацій Товариства Червоного Хреста України.

Експрес-інформація Державної служби з надзвичайних ситуацій

ПАМ’ЯТКА
з питань пожежної та техногенної безпеки на виборчій дільниці

У ПРИМІЩЕННЯХ ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЬ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

• застосування не сертифікованих електронагрівальних приладів;
  • самовільне влаштовування додаткових електромереж;
  • паління поза спеціально відведених для цього місць;
  • зачинення наглухо дверей на шляхах евакуації під час проведення виборів.

ПОРЯДОК ДІЙ ПРИ ВИНИКНЕННІ ПОЖЕЖІ

Увага, починається пожежонебезпечний період!

Друзі, якщо Ви помітили пожежу або дим на  Хортиці - терміново викликайте 101 та/або сповістіть  заповідник за телефоном: 0666265343. Нижче прикріплена карта з умовним розбиттям на квадрати - така карта є у пожежників. Треба  тільки сказати в якому квадраті Ви помітили дим або вогонь. Давайте захистимо Хортицю разом!

Правила безпеки та поведінки на залізничному транспорті

Залізничний транспорт - це зручний вид транспорту, котрим щоденно користуються мільйони людей. За підрахунками, кожна людина щороку користується залізничним транспортом 9 разів. Залізниця дає нам можливість ще сьогодні ввечері бути вдома, а зранку поринути у неймовірні пригоди, зустрітися з друзями та рідними, та розпочати захоплюючі мандри чи пригоди. Залізницю ми знаємо як можливість з’єднати нас із іншими людьми та подарувати нам зустріч з морем, сонцем, горами та мандрами.

«Придніпровська залізниця» з’єднує між собою населені пункти трьох областей України, а «Укрзалізниця» поєднує міста усієї нашої Батьківщини.

ПАМ’ЯТКА НА ЛІТНІ КАНІКУЛИ