Друге десятиліття 1989-1998 р.р.

Педколектив, керований методичною службою школи на чолі із завучами Т.І. Лимарчук і Н.Я. Ємченко вивчає й впроваджує в практику роботи лекційно-семінарську й лекційно-практичну системи навчання. Такі нестандартні форми проведення уроку дозволили збагатити вчительський арсенал такими формами, як  проведення підсумкових уроків по темі, як урок-суспільний огляд знань, урок – залік, урок-аукціон знань, урок - подорож.

Наша школа, як джерело, живе не вмовкаючи.

У школі працював літературний гурток «Творчість юних», керувала гуртком Г.В. Коропець – вчитель української мови й літератури. Члени гуртка вчилися писати вірші, проводили зустрічі з поетами нашого міста – Г. Лютим, П. Баулыним, З. Бебешко. Так само працював клуб «Глобус», до його складу входило кілька секцій: географів- краєзнавців, істориків-краєзнавців, інструкторів по туризму, юних слідопитів.

Усього за друге десятиріччя було випущено 26 класів – 81 медаліст (38 золотих і 48 срібних).