Олімпіади, конкурси, МАН

Вітаємо учасників конкурсу!

Вітаємо учасників конкурсу перекладу поетичного тексту на базі ЗНУ, факультет ФІФ
у 2017-2018 навчальному році:

Левицького Дмитра, 10-Б клас

Левенець Катерину, 10-Б клас

(Вчитель: Петренко В.Д.)

Вітаємо переможців олімпіади з педагогіки та психології!

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології
у 2017-2018 навчальному році:

ІІ МІСЦЕ
Яковенко Єлизавету, 11-Б клас

(Вчитель: Вінник Н.О.)

Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бебрас 2017»

Відмінні результати показали учні:

Коноваленко Олена, 4 клас;
Свириденко Марк, 7Б клас;
Сергієнко Богдан, 9Б клас.

 

Хороші результати у учнів:

Шайда Настя, 4 клас;
Капсамун Анна, 4 клас;
Мороз Марія, 4 клас;
Лисенко Ілля, 4 клас;
Іванцова Ілона, 7Б клас
Бережна Анастасія, 6А клас;
Довганік Даша, 6А клас;
Лиска Іван, 6Б клас;
Забеліна Альона, 7А клас;
Літвак Валерія, 7А клас;
Ужва Вероніка, 7Б клас;
Бондаренко Ілля, 7Б клас;
Сторчак Анастасія, 7Б клас;
Федотова Валерія 7 клас;
Ковальова Анастасія 8Б клас;
Лєснов Никита, 8Б клас;
Худякова Даша, 8Б клас;
Веремеєнко Дмитро, 8Б клас;
Кемкін Михайло, 8Б клас;
Донець Кіріл, 8А клас.

Вітаємо переможців конкурсу!

Вітаємо переможців районного конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»
у 2017-2018 навчальному році:

ГРАН-ПРІ
Корінєва Лілія, 11-Б клас

ІІІ МІСЦЕ
Костромін Георгій, 9-А клас
(Вчитель: Колісник Н.М.)

Вітаємо переможців олімпіади з французької мови!

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови
у 2017-2018 навчальному році:

І МІСЦЕ
Савеленко Анастасію, 11-Б клас

ІІІ МІСЦЕ
Мазур Софію, 9-Б клас

ІІІ МІСЦЕ
Ковальову Анастасію, 8-Б клас
(Вчитель: Бутко А.А.)

ІІІ МІСЦЕ
Левицького Дмитра, 10-Б

ІІІ МІСЦЕ
Левенець Катерину, 10-Б
(Вчитель: Петренко В.Д.)

Вітаємо переможців олімпіади з інформаційних технологій!

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій
у 2017-2018 навчальному році:

ІІ МІСЦЕ
Штанько Владу, 11- Б клас

ІІІ МІСЦЕ
Постоленка Максима, 10-А клас

ІІІ МІСЦЕ
Черненко Анастасію, 11-Б клас
(Вчитель: Євсєєв В.М.)

Вітаємо переможців олімпіади з географії!

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади  з географії
у 2017-2018 навчальному році:

І МІСЦЕ
Мельничук Поліну, 8-Б клас

І МІСЦЕ
Веремеєнка Дмитра, 8-Б клас

І МІСЦЕ
Черненко Анастасію, 11-Б клас

ІІ МІСЦЕ
Кісенко Валерію, 9-А клас

ІІІ МІСЦЕ
Талібову Ельвіру, 10-Б клас

(Вчитель: Царєгородцева Н.О.)

Вітаємо переможців олімпіади з правознавства!

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
у 2017-2018 навчальному році:

ІІ МІСЦЕ
Атауш Анастасію, 9-А клас

ІІІ МІСЦЕ
Гринкевич Юлію, 10-Б клас

(Вчитель: Кулініч О.П.)

Вітаємо переможців олімпіади з німецької мови!

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови
у 2017-2018 навчальному році:

ІІ МІСЦЕ
Кісенко Валерію, 9-А клас
(Вчитель: Шуліка Н.В.)

ІІ МІСЦЕ
Ландар Ксенію, 10-Б клас
(Вчитель: Шуліка Н.В.)

ІІІ МІСЦЕ
Верещак Анастасію, 8-Б клас
(Вчитель: Шуліка Н.В.)

ІІІ МІСЦЕ
Ткачук Марію, 8-Б клас
(Вчитель: Шуліка Н.В.)

Вітаємо переможців олімпіади з англійської мови!

Вітаємо переможців II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
у 2017-2018 навчальному році:

І МІСЦЕ
Мельничук Поліну, 8-Б клас
(Вчитель: Щербак І.О.)

І МІСЦЕ
Єрмолу Катерину, 8-А клас
(Вчитель Біліченко Т.А.)

І МІСЦЕ
Данилюк Наталію, 10-А клас
(Вчитель: Проштика О.Є.)

І МІСЦЕ
Леус Олену, 10-Б клас
(Вчитель: Апеніна-Гаврикова О.В..)

ІІ МІСЦЕ
Костроміна Георгія, 9-А клас
(Вчитель: Коляда С.В.)

Сторінки