Олімпіади, конкурси, МАН

Вітаємо переможців олімпіади з правознавства!

Вітаємо переможців олімпіади!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
у 2016-2017 н.р.:

ІІІ МІСЦЕ
Ліподат Яну, 10-Б клас
(Вчитель: Кулініч О.П.)

ІІІ МІСЦЕ
Передерія Артема, 9-А клас
(Вчитель: Кулініч О.П.)

Вітаємо переможців олімпіади з німецької мови!

Вітаємо переможців олімпіади!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови
у 2016-2017 н.р.:

І МІСЦЕ
Хайленко Олену, 10-Б клас
(Вчитель: Шуліка Н.В.)

І МІСЦЕ

Ландарь Ксенію, 9-Б клас

(Вчитель: Шуліка Н.В.)

ІІ МІСЦЕ
Зуйкову Катерину, 11-Б клас
(Вчитель: Шуліка Н.В.)

ІІІ МІСЦЕ
Кісенко Валерію, 8-А клас
(Вчитель: Шуліка Н.В.)

Вітаємо переможців олімпіади з географії!

Вітаємо переможців олімпіади!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
у 2016-2017 н.р.:

І МІСЦЕ
Талібову Ельвіру, 9-Б клас
(Вчитель: Царєгородцева Н.О.)

І МІСЦЕ
Кісенко Валері, 8-А клас
(Вчитель: Царєгородцева Н.О.)

І МІСЦЕ
Черненко Анастасію, 10-Б клас
(Вчитель: Царєгородцева Н.О.)

ІІ МІСЦЕ
Федоряєву Аліну, 11-Б клас
(Вчитель: Царєгородцева Н.О.)

Вітаємо переможців олімпіади з фізичної культури!

Вітаємо переможців олімпіади!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури
у 2016-2017 н.р.:

ІІ МІСЦЕ
Завгороднього Дмитра, 11-Б клас
(Вчитель: Ющенко І.П.)

ІІ МІСЦЕ
Яковенко Єлизавету, 10-Б клас
(Вчитель: Брильова І.П.)

Вітаємо переможців олімпіади з фізики!

Вітаємо переможців олімпіади!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
у 2016-2017 н.р.:

ІІ МІСЦЕ
Веремеєнка Дмитра, 7-Б клас
(Вчитель: Фоміна С.В.)

ІІ МІСЦЕ
Сергієнка Богдана, 8-Б клас
(Вчитель: Перепелятник О.М.)

ІІІ МІСЦЕ
Коренєву Лілію, 10-Б клас
(Вчитель: Фоміна С.В.)

Вітаємо переможців олімпіади з обслуговуючої праці!

Вітаємо переможців олімпіади!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з обслуговуючої праці
у 2016-2017 н.р.:

ІІ МІСЦЕ
Савченко Дар’ю, 9-А клас
(Вчитель: Колот В.М.)

ІІ МІСЦЕ
Осовська Дар’ю, 9-Б клас
(Вчитель: Колот В.М.)

Вітаємо переможця олімпіади з трудового навчання!

Вітаємо переможця олімпіади!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання
у 2016-2017 н.р.:

ІІІ МІСЦЕ
Постоленка Максима, 9-А клас
(Вчитель: Ткачов О.І.)

Вітаємо переможців олімпіади з історії!

Вітаємо переможців олімпіади!

Вітаємо переможця ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії 
у 2016-2017 н.р.:

ІІІ МІСЦЕ
Савеленко Анастасію, 10-Б клас
(Вчитель: Зайченко І. В.)

ІІІ МІСЦЕ
Гринкевич Юлія, 8-А клас
(Вчитель: Зайченко І. В.)

ІІІ МІСЦЕ
Шматько Валерія, 11-А клас
(Вчитель: Кулініч О. П.)

Вітаємо переможця олімпіади з хімії!

Вітаємо переможця олімпіади!

Вітаємо переможця ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії 
у 2016-2017 н.р.:

І МІСЦЕ
Савеленко Анастасію, 10-Б клас
(Вчитель: Яндола Г. Ю.)

Вітаємо переможців олімпіади з біології!

Вітаємо переможців олімпіади!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології 
у 2016-2017 н.р.:

ІІІ МІСЦЕ
Басан Вероніку, 8-А клас,
Новікова Дмитра, 9-А клас,
Савеленко Анастасію, 10-Б клас,
Булат Анну, 11-А клас,
Поляк Марію, 11-А клас.

(Вчитель: Сасяк К. М.)

Сторінки