Вітаємо дипломанта Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2023»

12 травня 2023 року було оголошено результати другого етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» в номінації «Початкова освіта», який проходив у дистанційному форматі з 1 по 12 травня 2023 року.

Нашу область представляла Олена ЧЕРКАСОВА, вчитель початкових класів Запорізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 40 з поглибленим вивченням англійської мови.

Запрошуємо доєднатися до онлайн заходів

Запрошуємо з 23 по 25 листопада 2022 року доєднатися до онлайн заходів Тринадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2022» й Чотирнадцятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» (в онлайн режимі).

УВАГА! У НАШІЙ ШКОЛІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ МОНІТОРИНГ ВНУТРІШНЬОЇ СИСТЕМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ В ШКОЛІ

Під внутрішньою системою забезпечення якості освіти розуміється сукупність умов, процедур і заходів у закладі освіти, що забезпечують ефективність освітніх і з управлінських процесів, які безпосередньо впливають на якість результатів навчання учнів, забезпечують формування їхніх ключових компетентностей, а також сприяють всебічному розвитку особистості учнів.

Існування внутрішньої системи дає можливість закладу освіти:

Дивіться методичні рекомендації викладання предметів у 2020/2021 навчальному році

Міністерство освіти і науки видало методичні рекомендації викладання предметів у школах в новому навчальному році.

Вони є в листі №1/9-430 від 11 серпня, опублікованому на сайті МОН.  У документі містяться рекомендації щодо:

Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2020»

07 листопада 2019 року розпочався перший (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».

Конкурс проводиться на виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489 «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 року № 638 (у редакції  постанови Кабінету Міністрів України від 16 травня 2018 року № 370, наказу Міністерства освіти і науки України від 10.06.2019 № 798 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта», «Хімія».

Вчителі школи беруть участь у наступних номінаціях:

14 лютого в ЗСШ № 40 відбулася педрада

14 лютого в ЗСШ № 40 відбулася педрада, на якій були присутні 67 педагогів школи. Голова педради – Пискунова І.В., директор школи; секретар – Коляда С.В., заступник директора з НВР. Головним питанням порядку денного була доповідь заступника директора з НВР Денисенко Т.П. «Нова українська школа: стратегія змін в освіті України».

Пріоритети діяльності шкільної методичної служби

В умовах необхідності модернізації педагогічної освіти одним із важливих завдань інноваційного розвитку є оновлення методичної роботи з кадрами, науково-методичного супроводу освітнього процесу.

Сьогодні важливо відійти від застарілого розуміння системи методичної роботи як контролюючої структури, як транслятора інструкцій і директив, типових і традиційних методик, що забезпечують репродуктивний характер їх виконання.

У контексті інноваційного розвитку педагогічної освіти взагалі та післядипломної зокрема методичну службу в закладах освіти слід розглядати як систему взаємодії зв’язаних між собою підсистем забезпечення та супроводження освітнього процесу, діяльності педагога, інноваційної, дослідно-експериментальної роботи, що вимагає перегляду завдань і принципів її функціонування.