Методична робота

14 лютого в ЗСШ № 40 відбулася педрада

14 лютого в ЗСШ № 40 відбулася педрада, на якій були присутні 67 педагогів школи. Голова педради – Пискунова І.В., директор школи; секретар – Коляда С.В., заступник директора з НВР. Головним питанням порядку денного була доповідь заступника директора з НВР Денисенко Т.П. «Нова українська школа: стратегія змін в освіті України».

Пріоритети діяльності шкільної методичної служби

В умовах необхідності модернізації педагогічної освіти одним із важливих завдань інноваційного розвитку є оновлення методичної роботи з кадрами, науково-методичного супроводу освітнього процесу.

Сьогодні важливо відійти від застарілого розуміння системи методичної роботи як контролюючої структури, як транслятора інструкцій і директив, типових і традиційних методик, що забезпечують репродуктивний характер їх виконання.