Шкільні новини

Відображується 1 - 15 з 320. Показати 5 | 10 | 20 | 40 | 60 результатів на сторінку.

Формування інфо-медійної грамотності вчителів

В умовах інформаційного суспільства одним із першочергових завдань сучасної освіти є розвиток медіакультури педагога, що сприяє його професійному розвитку, удосконаленню його методичної та практичної роботи. Питанню підготовки вчителів до використання медіазасобів в освітньому процесі було приділено увагу на педагогічній раді, яка відбулася 02 грудня 2019 року.

Вчитель мистецтва, учасниця багатьох регіональних, Всеукраїнських, міжнародних конференцій з питань інфо-медійної грамотності, учасниця проекту «Вивчай та розрізняй» Ніконенко Вікторія Юріївна провела заняття з елементами тренінгу з формування медіаграмотності «Досліджуємо медіа» для педагогічних працівників ЗСШ №40.  

Даруємо тепло наших сердець!

29.11.2019 в ЗСШ № 40 відбулось традиційне районне свято з концертно-ігровою програмою  для дітей з обмеженими функціональними можливостями,  приурочене до Міжнародного Дня людей з інвалідністю, який відзначається щорічно 3 грудня.

Учні, батьки та вчителі підготували різноманітні локації: фото зона, ігротека, віртуальний зоопарк, караоке, виставка поробок «У мене творча родина», творча лабораторія.

Різнокольоровий тиждень в початковій школі

З 25 по 29 листопада 2019 року у ЗСШ №40 проходив Тиждень початкової школи під яскравою назвою «Кольоровий тиждень». Кожен день тижня був присвячений певному кольору та мав свою тематику. Уроки, конкурси, виставки, змагання, які проходили в рамках тижня, розвивали творчість школярів, спостережливість, кмітливість та креативність.

Протягом тижня учні переконалися, що кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися. Ентузіазм та творчий підхід учителів початкових класів, інноваційні педагогічні технології допомогли зробити цей тиждень справжнім святом як для дітей, так і для дорослих.

Знання та вміння які життєво необхідні кожному

26.11.2019 для учнів 8-А та 8-Б класів була проведена бесіда та практичні заняття з теми «Надання першої домедичної допомоги постраждалому». Навчання провів інспектор ВОД  ІТТ № 1 ГУНП в Запорізькій області Гзоїм Володимир Миколайович.    Заняття дуже зацікавило унів. Вони навчилися правильно накладати жгута, робити штучне дихання, приводити людину до тями та ін.. Часто при нещасних випадках вміння надати першу допомогу може врятувати  життя людині. Тому Володимир Миколайович приділив увагу саме практичним вмінням, демонструючи  все предметно. І на завершення Гзоїм В.М. відповів на запитання присутніх.

Заступник директора з виховної роботи Кулініч О.П.

Учнівське самоврядування ЗСШ № 40 в дії

Наш час потребує лідерів нової формації. Людей компетентних, відповідальних, здатних мислити не ординарно. Проблема виховання молодих лідерів – це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового ХХІ століття. Ось чому необхідні пошук і підтримка учнівської молоді, чиї особистісні переконання спрямовані на активну участь у громадському житті, молоді, яка, має організаторські здібності, усвідомлює себе потенційним лідером, має бажання використовувати свою енергію та здібності заради інших.

«Безпечне дитинство – майбутнє країни»

Здоров’я – розкіш для людини,
Найбільша цінність у житті.
Як є здоров’я день при днині,
Можливість є йти до мети… 

                    З 1  по 29 листопада 2019 р у Запорізькій спеціалізованій школі I-III ступенів № 40 з поглибленим вивченням англійської мови було проведено Місячник безпеки життєдіяльності, основною метою якого було  формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, розвитку життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя.

День Гідності і Свободи

21 листопада в ЗСШ № 40 відзначили одне з нових, але знакових свят в історії України – День Гідності і Свободи! Урочистий концерт відбувся в БК «Хортицький».

Свято відзначається згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року.  На світовому рівні цей день почали святкувати теж не так давно – у 2006 році. Цю ініціативу запропонувала спільнота Молодих лідерів Всесвітнього форуму, тому що почуття власної гідності у кожної окремої людини та народу в цілому є найважливішим. Лише повага до себе може стати рушійною силою великих змін!

УКРАЇНСЬКА МОВА ЄДНАЄ

Як нема без зірок небозводу,
Як блакиті без сонця нема, 
Так і мови нема без народу,
І народу без мови нема.

«Запали свою зірку»

Українська пісня — це геніальна поетична біографія українського народу.

О. Довженко

15 листопада в Хортицькому районі відбулося справжнє свято української народної пісні - районний фестиваль вокальної музики «Запали свою зірку». Вже 11 рік поспіль на сцені запалюються справжні зірки та сузір'я шкільних дуетів,тріо, квартетів. Цього року нашу школу представляли Хмеловський Максим, учень6-А класу та вчитель англійської мови Мельничук Юлія Олександрівна. Вони феєрично виконали українську народну пісню «Ти ж мене підманула!» в сучасній музичній інтерпретації.

Зустріч з професором Національного університету ім. Т. Шевченка

14 листопада 2019 року в актовій залі школи відбулася зустріч випускників з професором, завідувачем кафедрою гідрології та гідроекології Географічного факультету Національного університету ім. Т. Шевченка Гребенем Василем Васильовичем.

Урок-концерт «Мій рідний край – моя земля»

В рамках районного поетичного фестивалю за творчістю поетів рідного краю «Мій рідний край – моя земля», 13 листопада вчителями української мови та літератури Сєнік С.І. та Плющ О.М. було проведено музично-поетичний урок-зустріч з теми: «Ми з тих ясних зір, ми з тих чистих вод. Ми – одна душа, ми – один народ! (Г. Лютий)».

   Метою заходу було виховання поваги та любові до української мови, популяризація кращих здобутків національної культури та духовної спадщини на прикладі творчості поетів рідного краю, співака і композитора Анатолія Сердюка для виявлення талантів серед учнівської молоді.

   Це було щось неймовірне! Такого заходу ще не було!

Диктант національної єдності Від бересту – до “цифри”

Напередодні Дня української писемності та мови вчителі української мови та літератури Голубова Ольга Михайлівна і Постоленко Надія Василівна та учні 5-Б,   6-Б, 11-А класів традиційно долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності під назвою “Від бересту – до “цифри””.

Більшість учнів писали радіодиктант вперше й були дуже захоплені процесом. Така загальнонаціональна акція, присвячена українській мові, слугує своєрідним флешмобом єднання навколо рідної мови, а також дає змогу перевірити свої знання. Цьогорічний текст диктанту був написаний з урахуванням нового правопису.

Найвищий бал за любов до рідної мови: до Дня української мови і писемності

Мова – це скарб народу, без якого не може існувати держава. У наш час вчителя української мови можна порівняти із солдатом на передовій, адже він на своїх уроках виховує почуття національної гідності у дітей. Потихеньку, із року в рік, вчитель зрощує в дітях любов до рідного краю, традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти українською. З одним із таких вчителів, у якого це виходить найліпше навіть в масштабах України, журналісти газети «Запорозька Січ» поспілкувалися напередодні свята рідної мови.

Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2020»

07 листопада 2019 року розпочався перший (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».

Маленький внесок у велику справу

2 жовтня Національний Реєстр Рекордів України  зареєстрував 15012 уроків у 1617 навчальних закладах. Місто Запоріжжя ввійшло у п’ятірку лідерів. Учні нашої школи відгукнулися на пропозицію благодійного фонду «Щаслива лапа» взяти участь у встановленні Національного рекорду України «Найбільша кількість уроків доброти».

У подарунок ми отримали сертифікат і настільну гру «Happy Paw», завдяки якій наші діти в цікавій та захоплюючій формі продовжать знайомство з особливостями догляду за своїми чотирилапими друзями.

 

Сидоренко О.Я., соціальний педагог

Сторінки