Шкільні новини

Талановиті та успішні!

Учні ЗСШ № 40 мають багато різноманітних талантів. Вони успішні спортсмени, творчі митці, геніальні музиканти. Ми пишаємося досягненнями учнів нашої школи.

Бажаємо їм подальших успіхів, творчого натхнення та перемог!

Вітаємо рій «Нащадки козаків» з перемогою!

12 жовтня на базі ЗНЗ № 91 відбулася  районна дитячо-юнацька військово-патріотична спортивна  гра «Сокіл» («Джура»).

Завданням змагань було фізичне, соціальне, розумове виховання української молоді на основі козацьких морально-світоглядних цінностей, формування серед молоді засад здорового способу життя засобами туризму і спорту. Учасники отримали багато нових знань, позитивних вражень, доторкнулися до невідомих сторінок історії Козацтва.

Сороковій виповнилося 40!

Наша рідна школа #40 відсвяткувала своє 40-річчя. Гарно звучить: "Сороковій виповнилося 40!"
В гості завітали ветерани школи, які все життя працювали в ній . Михайло Федорович Ачкасов був директором школи #40 протягом 35 років. Він розповів присутнім історію будівництва та становлення школи.

Виставка «Шкідливі рослини»

В школі проведена виставка дитячих малюнків «Шкідливі рослини», в якій брали участь учні 4-их класів.

Вітаємо наших переможців

У Хортицькому районі вже кілька років успішно працює спортивний клуб «CONCORDIA» керівниками, якого є Рудаков О.Ф. та Михайленко А.А. Цей клуб відвідує багато підлітків району, і, зокрема, учнів нашої школи.

Довгоочікувана зустріч

Незабутні враження залишилися в учнів 10-А та 10-Б класів від уроку Бренди Мозер, викладача з США. Вже десятий рік восени пані Мозер приїжджає до Запоріжжя і завжди знаходить час для спілкування з нашими учнями.

Уроки незмінно проходять у позитивній та дружній атмосфері, що допомагає зняти мовний бар’єр. Учні мають можливість почути автентичну мову та поспілкуватися зі справжнім носієм англійської.

Крок у майбутнє: Запорізький International IT Forum 2018

28 вересня у Запоріжжі відбувся IT-форум International, який зібрав сотні шанувальників IT: представників комп’ютерних фірм, програмістів, студентів ВИШів, - тих, хто живе у майбутньому, тих, хто його будує та тих, хто мріє  долучитися до цього світу.

Учні нашої школи: Данилюк Наталія (11-А), Постоленко Максим (11-А), Слободенюк Петро (10-А) разом з учителем інформатики Євсєєвою Л.Є. також відвідали цей захід.

Запорізький поет Ігор Корсар презентував свою творчість

«Не разучитесь верить в чудеса..». Так називається нова програма запорізького поета Ігоря Корсара.19 вересня літератор презентував свою творчість  під акомпанемент бардівських пісень для учнів 11 класів.
    Письменник вже не вперше співпрацює з музикантами, і судячи з того, яка атмосфера перебувала  в залі – у нього є коло шанувальників.

Вітаємо команду ЗСШ №40 з ІІ місцем в районному турнірі «Шкіряний м’яч»!

З 11.09 по 18.09 2018 пройшов турнір по футболу серед команд шкіл Хортицького району на приз «Шкіряний м’яч».  Нашу школу на турнірі представляли учні 2008-2010 років народження.

Команда ЗСШ №40 у складі:

Міст до вищої освіти у Німеччині

15 вересня учні 10-х класів відвідали інформаційний захід "Міст до вищої освіти у Німеччині" в Гете-Інституті. Під час заходу учні дізналися про перспективи отримання вищої освіти в Німеччині для українців, а також про можливості мовної та загальної підготовки для складання іспитів в рамках програми "Studienbruecke" для успішного вступу до німецького ВНЗ.

Булінг - це не круто! Зупинимо булінг!

14.09.2018 спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Панасенко Катериною Олександрівною та Девятко Іриною Олександрівною проведено зустріч-бесіду з учнями 2-А класу на тему «Стоп Булінг».

"Дні відкритих дверей" в Альянс Франсез у м. Запоріжжі

В межах реалізації заходів Року французької мови в Україні 13 вересня учні 11-Б та 8-Б класів на чолі з вчителем французької мови Петренко В.Д. взяли участь у Дні відкритих дверей у французькому культурному центрі «Альянс Франсез». Під час зустрічі керівник центру Богдановська Л.К. в цікавій формі розповіла про Нормандію, особливості місцевої кухні, традиції та любов мешканців до музики.

«Регіональний день 2.0»

Вітаємо з перемогою наших спортсменів!

7-го вересня 2018 року шкільна команда з гандболу була присутня на відкритті нового спортивного майданчика біля ЗОШ № 92 в Хортицькому районі.
Команда не тільки взяла участь в урочистому відкритті стадіону, але й випробувала нове гандбольне поле, зігравши декілька ігор. З великою перевагою в рахунку наша команда посіла І місце серед гандбольних команд Хортицького району.

Благодійний фестиваль «Мама+Я»

4 вересня 2018 р. в центральному парку культури і відпочинку «Дубовий гай» м.  Запоріжжя відбувся благодійний фестиваль «Мама + Я», направлений на підтримку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Організаторами заходу виступили благодійний фонд «Мама Я» та Запорізька міська рада.

Свято Першого дзвоника для хворих дітей

Діти, які через хворобу не змогли 3 вересня потрапити до школи, не залишилися без свята Першого дзвоника. В запорізькій обласній клінічній лікарні волонтерська група Angelsвлаштувала для школярів феєричне свято знань. Дівчатка з 5-Б класа нашої школи, вихованці студії «Торнадо», – Кулик Катерина та Губарєва Мілана взяли участь в цьому заході.
Всі номери зустрічалися аплодисментами, – свято відбулося!