Олімпіади, конкурси, МАН

Вітаємо переможців конкурсу!

Вітаємо переможців конкурсу!

Вітаємо переможців І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу
«Учитель року-2017»:

І МІСЦЕ
Гостіщева Юлія Олександрівна
(учитель початкових класів)

ІІІ МІСЦЕ
Сасяк Катерина Миколаївна
(учитель біології)

Вітаємо переможницю літературного конкурсу!

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможцницю IІI (обласного) етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка у 2016/2017 навчальному році:

ІІІ МІСЦЕ


Данилюк Наталію, 9-Б клас
(Вчитель: Постоленко Н.В.)

Вітаємо переможців олімпіади з з психології та педагогіки!

Вітаємо переможців олімпіади!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з психології та педагогіки
у 2016-2017 н.р.:

І МІСЦЕ
Яковенко Єлизавету, 10-Б клас
(Вчитель: Вінник Н.О.)

Вітаємо переможців олімпіади з інформаційних технологій

Вітаємо переможців олімпіади!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій
у 2016-2017 н.р.:

ІІ МІСЦЕ
Щтанько Владу, 10-Б клас
(Вчитель: Євсєєв В.М.)

ІІ МІСЦЕ
Шматько Валерію, 11-А клас
(Вчитель: Євсєєв В.М.)

Вітаємо переможців районного конкурсу «Зелена хвиля» міського екологічного проекту «Екологічний вектор»!

Вітаємо переможців конкурсу!

Вітаємо переможців районного конкурсу «Зелена хвиля» міського екологічного проекту «Екологічний ветор»:

ІІ МІСЦЕ
Маковську Анастасію, 4-А клас
(Вчитель: Слободян О.В.)

ПРИЗЕРА
Назаренка Владислава, 2-А клас
(Вчитель: Шевченко О.А.)

ДИПЛОМАНТА
Сюркалову Віталіну, 1-А класу
(Вчитель: Червінська І.В.)

ДИПЛОМАНТА
Філіпченко Марію, 1-А класу
(Вчитель: Червінська І.В.)

Вітаємо переможців олімпіади з англійської мови!

Вітаємо переможців олімпіади!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
у 2016-2017 н.р.:

І МІСЦЕ
Хайленко Олену, 10-Б клас
(Вчитель: Тисленко О.Г.)

І МІСЦЕ
Ганжу Альбіну, 10-Б клас
(Вчитель: Матвєєва А.Є.)

І МІСЦЕ
Коротун Софію, 11-А клас
(Вчитель: Деменко Н.М.)

І МІСЦЕ
Леус Олену, 9-Б клас
(Вчитель: Апеніна О.В.)

І МІСЦЕ
Костроміна Георгія, 8-А клас
(Вчитель: Коляда С.В.)

ІІ МІСЦЕ
Данилюк Наталію, 9-Б клас
(Вчитель: Проштика О.Є.)

Вітаємо переможців олімпіади з правознавства!

Вітаємо переможців олімпіади!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
у 2016-2017 н.р.:

ІІІ МІСЦЕ
Ліподат Яну, 10-Б клас
(Вчитель: Кулініч О.П.)

ІІІ МІСЦЕ
Передерія Артема, 9-А клас
(Вчитель: Кулініч О.П.)

Вітаємо переможців олімпіади з німецької мови!

Вітаємо переможців олімпіади!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови
у 2016-2017 н.р.:

І МІСЦЕ
Хайленко Олену, 10-Б клас
(Вчитель: Шуліка Н.В.)

І МІСЦЕ

Ландарь Ксенію, 9-Б клас

(Вчитель: Шуліка Н.В.)

ІІ МІСЦЕ
Зуйкову Катерину, 11-Б клас
(Вчитель: Шуліка Н.В.)

ІІІ МІСЦЕ
Кісенко Валерію, 8-А клас
(Вчитель: Шуліка Н.В.)

Вітаємо переможців олімпіади з географії!

Вітаємо переможців олімпіади!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
у 2016-2017 н.р.:

І МІСЦЕ
Талібову Ельвіру, 9-Б клас
(Вчитель: Царєгородцева Н.О.)

І МІСЦЕ
Кісенко Валері, 8-А клас
(Вчитель: Царєгородцева Н.О.)

І МІСЦЕ
Черненко Анастасію, 10-Б клас
(Вчитель: Царєгородцева Н.О.)

ІІ МІСЦЕ
Федоряєву Аліну, 11-Б клас
(Вчитель: Царєгородцева Н.О.)

Вітаємо переможців олімпіади з фізичної культури!

Вітаємо переможців олімпіади!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури
у 2016-2017 н.р.:

ІІ МІСЦЕ
Завгороднього Дмитра, 11-Б клас
(Вчитель: Ющенко І.П.)

ІІ МІСЦЕ
Яковенко Єлизавету, 10-Б клас
(Вчитель: Брильова І.П.)

Сторінки