Готуємося до ЗНО та ДПА

Безкоштовні онлайн-курси підготовки до ЗНО-2018

У Києві презентували освітню онлайн-платформу Be Smart. Цим безкоштовним ресурсом для підготовки до ЗНО можуть скористатись абітурієнти з усієї України. На платформі розмістили понад 20 тисяч тестів і 2 тисячі уроків.

9 СІЧНЯ – СТАРТ РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗНО

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна самостійно на сайті Дніпровського регіонального центру оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 9 до 31 січня 2018 року.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета: 24 березня з української мови і літератури, а 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

У 2018 РОЦІ ЗНО ПРОЙДЕ З 22 ТРАВНЯ ДО 14 ЛИПНЯ

8 вересня набуває чинності наказ Міністерства освіти і науки України від 31.07.2017  № 1103 "Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти", що регулює проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

У 2018 РОЦІ ПРОБНЕ ЗНО ВІДБУДЕТЬСЯ В БЕРЕЗНІ

Український центр оцінювання якості освіти затвердив наказ про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Наказ МОН № 1287 від 19.09.2017 року

Про затвердження Календарного плану
підготовки та проведення в 2018 році
зовнішнього незалежного оцінювання
результатів навчання, здобутих на основі
повної загальної середньої освіти

ВИЗНАЧЕНО ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2018

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 вересня 2017 року № 1287 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Державна підсумкова атестація. Закінчення 2016-2017 навчального року

Чинна нормативна база, права та обов’язки учнів та їх батьків щодо закінчення навчального року, переведення та випуску учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти

Склад державних атестаційних комісій

Склад