Готуємося до ЗНО та ДПА

Які країни визнають українські дипломи

Для того, щоб наші дипломи визнавалися в інших країнах світу, Україна підписала міжнародні конвенції та двосторонні угоди з багатьма країнами про еквівалентність документів про освіту та вчених звань. Так, Україна є членом Гаазької конвенції про спрощену процедуру легалізації документів, а також Лісабонської конвенції про визнання кваліфікацій вищої освіти в Європейському регіоні. Лісабонську конвенцію разом з Україною підписали ще 44 країни Європи.

«Вступ-2018» у цифрах та фактах

Цікаві статистичні дані, оприлюднені Міністерством освіти і науки України та ДП «Інфоресурс»

Директор ДП «Інфоресурс» Оксана Бєлік поділилася офіційною статистикою щодо поданих документів та цікавими фактами цьогорічної вступної кампанії:

Безкоштовні онлайн-курси підготовки до ЗНО-2018

У Києві презентували освітню онлайн-платформу Be Smart. Цим безкоштовним ресурсом для підготовки до ЗНО можуть скористатись абітурієнти з усієї України. На платформі розмістили понад 20 тисяч тестів і 2 тисячі уроків.

Використовувати Be Smart під час підготовки до ЗНО рекомендують у міністерстві, заявила очільниця відомства Лілія Гриневич.

9 СІЧНЯ – СТАРТ РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗНО

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна самостійно на сайті Дніпровського регіонального центру оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 9 до 31 січня 2018 року.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета: 24 березня з української мови і літератури, а 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

У 2018 РОЦІ ЗНО ПРОЙДЕ З 22 ТРАВНЯ ДО 14 ЛИПНЯ

8 вересня набуває чинності наказ Міністерства освіти і науки України від 31.07.2017  № 1103 "Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти", що регулює проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

У 2018 РОЦІ ПРОБНЕ ЗНО ВІДБУДЕТЬСЯ В БЕРЕЗНІ

Український центр оцінювання якості освіти затвердив наказ про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році. Участь у пробному тестуванні дасть можливість відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання та дізнатися про всі етапи його проведення.

Наказ МОН № 1287 від 19.09.2017 року

Про затвердження Календарного плану
підготовки та проведення в 2018 році
зовнішнього незалежного оцінювання
результатів навчання, здобутих на основі
повної загальної середньої освіти

ВИЗНАЧЕНО ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2018

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 вересня 2017 року № 1287 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Відповідно до наказу, реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 року. Змінювати реєстраційні дані учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 2 квітня 2018 року.

Державна підсумкова атестація. Закінчення 2016-2017 навчального року

Чинна нормативна база, права та обов’язки учнів та їх батьків щодо закінчення навчального року, переведення та випуску учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти