Календар важливих дат

З днем захисника України!

14 жовтня 2014 року указом президента Петра Порошенка з'явилося нове свято — День захисника України. Перш за все воно присвячене армії, яка захищає кордони країни у боротьбі проти Росії. Із 2015 року цей день є ще й вихідним.

Дата вибрана не випадково. Із давніх-давен на свято Покрови наші пращури вшановували воїнів-захисників. Традиція походить ще з часів Київської Русі. Козаки вважали Покрову своєю заступницею.

Вітаємо з Днем вчителя!

Вітаємо з Днем вчителя. Бажаємо старанних та слухняних учнів, вдалих та добрих днів, щирих та радісних посмішок, блискучих та неперевершених ідей, великих та гідних успіхів. Будьте завжди талановитими вчителями та щасливими людьми! Нехай справджуються мрії вчителів :)

40-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ШКОЛИ

На мальовничих берегах Славути-Дніпра, з яких видніється славнозвісний Дніпрогес і легендарна Хортиця, вирує дитяче життя школи №40, яка вводить учнів у світ загальнолюдських цінностей та допомагає їм у виборі особистісно значущої системи моральних орієнтирів.

Moderators освітніх реформ. ‎I Всеукраїнська Конференція у форматі TED

Вже незабаром, 29 жовтня, Запоріжжя знову прийматиме освітян з усієї України, яких об’єднає потужний захід – І Всеукраїнська Конференція у форматі TED !!!

Триває on-line реєстрація учасників та TED-talkers.

Якщо ви бажаєте бути зіркою TED-talkers, необхідно виконати три умови:

- прагнути змін в освіті: мати власні оригінальні ідеї щодо якісних змін в освіті, бажання їх поширювати та втілювати в життя;

НАМ НЕ 27! Країна ФМ до Дня Незалежності України!

До 27-ої річниці Незалежності України радіостанція КРАЇНА ФМ – 100% українською, разом з відомими музикантами, акторами, режисерами зняла соціальне відео під назвою «НАМ НЕ 27!».

Коментар від авторів:

Основна ідея та меседж ролика – показати всьому світові, що українській нації далеко не 27 років!

З Днем Незалежності, Україно!

З національним святом українського народу –
Днем незалежності – ми щиро Вас вітаємо!
Благополуччя, щастя, радості, натхнення,
Добра, здоров’я й злагоди бажаємо.
Нехай це свято Вам наснаги додає,
В майбутнє краще доля стежку прокладе.

23 серпня в Україні відзначають День державного прапора

Прапор наш, як літо,
в сонці майорить —
по долині жито,
по горі блакить.

1 червня - Всесвітній день батьків

Ще одне нове свято на нашій планеті — Всесвітній день батьків (Global Day of Parents) — було проголошено на 66-й сесії Генеральної Асамблеї ООН (резолюція № A/RES/66/292) у вересні 2012 року. І, починаючи з 2013 року, воно відзначається щороку на честь батьків у всьому світі в перший день літа — 1 червня .

1 червня - День захисту дітей.

Щорічно 1 червня в Україні та по всьому світу відзначається Міжнародний день захисту дітей, який покликаний привернути увагу до захисту прав дитини.

Історія появи Дня захисту дітей

Про необхідність захисту дітей заговорили ще на початку 20 століття. 26 листопада 1924 року П'ятою Асамблеєю Ліги Націй у Женеві була прийнята Женевська декларація прав дитини. Вона складалася з п'яти основних положень, спрямованих, зокрема, на протидію дитячій праці й рабству, торгівлі дітьми, проституції неповнолітніх.