«Ми проти насильства!»

Практичним психологом Вінник Н.О. та соціальним педагогом Сидоренко О.Я. з метою попередження насильства та правопорушень, проявів булінгу в учнівському середовищі, формування дружніх стосунків між учнями, доброзичливого ставлення один до одного протягом І семестру 2019-2020 н.р. проведені заняття з учнями 1-11 класів. Під час занять учні розробляли правила щодо попередження булінгу та правила дружби для свого  класу. Діти обговорювали негативні емоції, які може відчувати жертва   свідки та агресори булінгу; робили висновки;  дискутували про головні якості справжнього друга та толерантного відношення один до одного.

Соціальний педагог Сидоренко О.Я.

Зустріч з правоохоронцями

05 грудня 2019 року до нас завітали спеціалісти Управління патрульної поліції в Запорізькій області. Це вже не перша зустріч наших учнів з офіцерами поліції. Уже другий рік в рамках акції «Шкільний офіцер поліції» школа співпрацює з ними з метою профілактики та попередження булінгу, правопорушень та відповідальності неповнолітніх, торгівлі людьми, проявів насильства та ін. Цього разу співробітники поліції провели з учнями бесіду на тему «Правопорушення неповнолітніх та відповідальність за них».

Соціальний педагог Сидоренко О.Я.

Інформаційні лекції «Стоп. Булінг»

На сьогоднішній день надзвичайно гостро постає проблема агресивних проявів у міжособистісних стосунках дітей та підлітків. Особливого розповсюдження набувають прояви систематичної, довготривалої агресії одних пілітків по відношенню до інших. 19 січня 2019 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)».  У зв’язку з цим у школі розпочата просвітницько-профілактична кампанія: для учнів 3-х - 11-х класів  були проведені   інформаційні лекції  «Стоп.  Булінг».