Олімпіади, конкурси, МАН

Вітаємо переможця ІІ Всеукраїнського конкурсу баяністів!

Вітаємо учня 4-А класу Макєєва Павла, який посів ІІІ місце (соло) та ІІ місце (з оркестром) у ІІ Всеукраїнському конкурсі баяністів-акордеоністів "Баянне коло", який проходив 20 - 22 квітня у концертній залі Запорізького музичного училища ім. П.І. Майбороди. У конкурсі взяли участь понад 100 віконавців із 17 міст України у віці від 6 до 70 років, від учнів музичних шкіл до професійних виконавців. Бажаємо Павлові творчих успіхів, натхнення та нових перемог.

 

 

 

 

 

Вітаємо переможця IV Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць»

31 березня 2017 року в Києві у Посольстві Литовської Республіки в Україні нагороджено 26 переможців і призерів IV Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» із 16 регіонів України. 

Серед них наша Наталка Данилюк, учениця 9-Б класу, посіла ІІІ місце. Вчитель і наставник – Постоленко Надія Василівна.

Урочисте нагородження відбулося за участю Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Марюса Януконіса, голови правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» Павла Горінова, представників Міністерства молоді та спорту України, членів журі. 

IV Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць» проведено у вересні 2016 року – березні 2017 року Посольством Литовської Республіки в Україні спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» за підтримки Міністерства культури України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України.                      

У Конкурсі взяло участь понад 5,5 тисяч учасників з усіх регіонів України.

http://sds.in.ua/2017/04/vidbulos-nagorodzhennya-peremozhciv-iv-v/

http://mincult.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=245222800

https://www.youtube.com/watch?v=nxSzTwd0Rwc&t=182s

https://www.youtube.com/watch?v=jsX_JClo5ww

Вітаємо з перемогою у конкурсі "FRESHview"!

Вітаємо Хайленко Олену, ученицю 10-Б класу, з ІІ місцем у Конкурсі "FRESHview: відгук іноземною мовою про прочитану книгу"!

Бажаємо творчої наснаги та успіхів у навчанні! Подяка вчителю англійської мови Тисленко Олені Геннадіївні за грунтовну підготовку учасника конкурсу!

Вітаємо переможців конкурсу мультимедійних проектів!

Вітаємо переможців конкурсу!

Вітаємо команду учнів-переможців міського конкурсу мультимедійних проектів «Георгафія Української революції 1917-1922 років» в номінації «Ігрове кіно»

ІІ МІСЦЕ

Данилюк Наталію, 9-Б клас

Лемещенко Дар’ю, 10-А клас

Кісенка Артема, 10-А клас

Ремович Раду, 9-Б клас

Черненко Анастасію, 10-Б клас

(Керівники команди:
Євсєєва Л.Є., вчитель інформатики,
Кулініч О.П., вчитель історії)

 

Вітаємо переможців конкурсу МАН!

Вітаємо переможців конкурсу!

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

ІІ МІСЦЕ
БІГДАН ДАР’Ю,  9-Б клас 
 (Науковий керівник: Петренко В.Д.)

ІІ МІСЦЕ

ВОЛКОВА АНДРІЯ,  11-А клас 
 (Науковий керівник: Кулініч О.П.)

ІІІ МІСЦЕ
ХАЙЛЕНКО ОЛЕНУ, 10-Б  клас
 (Науковий керівник: Сокол В.В.)

ІІІ МІСЦЕ

САВЕЛЕНКО АНАСТАСІЮ,  10-Б клас 
 (Науковий керівник: Степаненко-Пайпер Л.В.)

ІІІ МІСЦЕ

ЯКОВЕНКО ЄЛІЗАВЕТУ,  10-Б клас 
 (Науковий керівник: Вінник Н.О.)

ІІІ МІСЦЕ

ШМАТЬКО ВАЛЕРІЮ,  11-А клас 
 (Науковий керівник: Кулініч О.П.)

 

 

Вітаємо переможців конкурсу «Всезнайки»!

Вітаємо переможців конкурсу!

Вітаємо переможців інтелектуальних змагань «Всезнайки» для учнів 3-4-х класів

ІІ МІСЦЕ
Вовка Єгора, 4-Б клас
 (Вчитель: Шкатула І.В.)

ІІ МІСЦЕ
Кучеренко Юлію, 4-Б клас
(Вчитель: Шкатула І.В.)

ІІ МІСЦЕ
Леженка Богдана, 4-Б клас
(Вчитель: Шкатула І.В.)

ІІ МІСЦЕ
Макеєва Павла, 4-А клас
(Вчитель: Шкатула І.В.)

 

Вітаємо переможців фестивалю «Таланти Хортиці»!

Вітаємо переможців конкурсу!

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Таланти Хортиці»

І МІСЦЕ
Педаш Дар’ю,  7-Б клас 
 (Вчитель: Халамендик О.М.)

І МІСЦЕ
Зливко Вероніку,  5-Б клас 
(Вчитель: Халамендик О.М.)

І МІСЦЕ
Дмитренко Ксенію, 6-Б  клас
(Вчитель: Халамендик О.М.)

ІІ МІСЦЕ
Бабалікову Катерину,  7-А клас 
(Вчитель: Халамендик О.М.)

ІІ МІСЦЕ
Лаур Даніеллу,  6-Б клас 
(Вчитель: Халамендик О.М.)

ІІІ МІСЦЕ
Бережну Анастасію,  5-А клас 
  (Вчитель: Халамендик О.М.)

 

Вітаємо переможницю олімпіади з географії!

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможцницю  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
у 2016/2017 навчальному році:

ІІ МІСЦЕ


Талібову Ельвіру, 9-Б клас
(Вчитель: Церегородцева Н.О.)

Вітаємо переможця олімпіади з української мови!

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможцницю  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови у 2016/2017 навчальному році:

ІІ МІСЦЕ


Данилюк Наталію, 9-Б клас
(Вчитель: Постоленко Н.В.)

Вітаємо переможців олімпіади з англійської мови!

Вітаємо переможців олімпіади!

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
у 2016-2017 н.р.:

ІІ МІСЦЕ
Коротун Софію, 11-А клас
(Вчитель: Деменко Н.М.)

ІІ МІСЦЕ
Хайленко Олену, 10-Б  клас
(Вчитель: Тисленко О.Г.)

ІІ МІСЦЕ
Ганжу Альбіну, 10-Б  клас
(Вчитель: Матвєєва А.Є.)

Сторінки