Атестація, курсова перепідготовка

Система атестаційної роботи в школі

МОЛОДІСТЬ ТА МАЙСТЕРНІСТЬ

10 березня 2021 року в рамках атестації вчитель фізичної культури Назаренко Ю.О. провела відкритий урок на тему «Вправи для формування навичок володіння великим м’ячем (елементи баскетболу)» з учнями 3-А класу. Метою уроку було формування свідомого ставлення до занять фізичною культурою і спортом, сприяння зміцненню здоров’я учнів засобами баскетболу.

Урок повністю відповідав віковим особливостям учнів та був спрямований на формування в учнів вмінь та навичок самостійно займатися фізичними вправами, володіння великим м’ячем з елементами баскетболу, використання їх в ігровій та змагальній діяльності. Юні спортсмени отримали знання щодо підвищення рівня власних фізичних можливостей, збагаченню власного рухового досвіду, самодисципліни, прийомів самоконтролю. На уроці панували взаєморозуміння, доброзичливість, взаємопідтримка учнів між собою та вчителя й учнів.

Урок сприяв формуванню навичок фізичного самовдосконалення учнів, збереженню їх здоров’я та відповідав вимогам програми.

Заступник директора з НВР Коляда С.В.

Список вчителів для проходження КПК в 2021 році

1. Пискунова І.В., директор школи