Шкільний громадський бюджет

Наша школа - офіційний учасник пілотного проєкту реалізації Шкільного громадського бюджету в м. Запоріжжя

Департамент освіти і науки Запорізької міської ради на своїй офіційній сторінці у фейсбуці повідомляє, що 29 грудня 2020 року шляхом жеребкування було обрано 7 закладів загальної середньої освіти м. Запоріжжя, які в 2021 році стануть учасниками пілотного проєкту першого року реалізації Шкільного громадського бюджету в м. Запоріжжя.
Серед закладів освіти, які братимуть участь у реалізації проєку, є і наша школа:
  • Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Запорізької міської ради Запорізької області;
  • Запорізький академічний ліцей № 23 Запорізької міської ради Запорізької області;
  • Запорізька гімназія № 25 гуманітарного профілю Запорізької міської ради Запорізької області;

Інформаційно-навчальний тренінг з питань впровадження Шкільного громадського бюджету

24 грудня 2020 року представники учнівського та батьківського самоврядування 7-11 класів нашої школи взяли участь в інформаційно-навчальному тренінгу з питань впровадження Шкільного громадського бюджету серед ЗЗСО м. Запоріжжя.

Учасників тренінгу ознайомили з поняттям «шкільний бюджет», що таке бланк проекту та як працювати з ним. Також учасникам розповіли про правила складання та подачі проектів на розгляд робочої групи. Вчили як прорахувати кошти, врахувавши мінімальну та максимальну вартість.

Потім учні та батьки працювали в групах з тренерами, які вчили складати орієнтовний бюджет, проробляли проекти в малих групах та знайомили з основними принципами складання бланків проектів.

Робота була дуже плідною. Учні особливо захопилися ідеєю благоустрою школи та отримали багато корисної інформації.

В Запоріжжі стартує програма "Шкільний громадський бюджет"

Шкільний громадський бюджет - це потужний інноваційний інструмент громадської участі, що активно впроваджується у всьому світі для залучення молоді до прийняття рішень.

Шкільний громадський бюджет м. Запоріжжя – це частина коштів департаменту освіти і науки Запорізької міської ради де школярі міста, шляхом голосування, обирають на що цю частину коштів витрачати в межах свого закладу освіти. Завдяки цьому діти мають більший вплив на розвиток своїх шкіл.