Відбувся третій всеукраїнський IT-forum 2016

16 вересня, у виставковому центрі "Козак Палац" відбувся третій всеукраїнський форум фахівців в області інформаційних технологій ІТ-forum 2016. На форумі зібралися сотні впливових програмістів, стартаперів, управлінців і бізнесменів.

Третій запорізький ІТ-forum зібрав більше ніж півтори тисячі учасників. Автори ідей не просто розповідали про свої напрацювання. Багато хто вже прийшов з їх практичним втіленням. Сфера їх застосування сама різна — від моніторингу руху запорізьких маршрутів громадського транспорту до систем управління артилерійським вогнем. Відбулося неформальне спілкування на серйозні теми. Стиль — молодіжний. Сучасні технології рухають вперед ті, кому ще немає й тридцяти.

60 спікерів,  в числі яких гості з Німеччини і США,  були розподілені на чотири потоки.  Список тем охоплював широкий спектр —  від ІТ-сервісів в роздрібній торгівлі до розробки високонавантажених застосунків, від активізації особистого бізнес-потенціалу до вирішення міських проблем за допомогою технологій і відкритих даних.  Поряд з напрямками "IТ/Бізнес" і "Маркетинг", значна частина доповідей була присвячена темам, об'єднаним такими напрямами як "Web/mobile development" і "Freespace".

Представники міської влади Запоріжжя презентували концепцію цифрового розвитку міста,  - «Безпечне місто». «Безпечне місто» — це система, яка дозволить аналізувати події в Запоріжжі та швидко реагувати на них. Найголовніше — реалізація цієї концепції дозволить запоріжцям відчувати себе в місті так само затишно, як  у власному будинку.

До роботи ІТ-форуму 2016 були запрошені у якості гостей кращі учні шкіл міста, які планують пов'язати свою майбутню професію з ІТ-технологіями та їх вчителі. Нашу школу представляли Гончаров Влас (10 Б клас) і Шматько Валерія (11 А клас) разом із учителем інформатики Євсєєвим Володимиром Миколайовичем. Вони відвідали всі три потоки:  «ІТ/Бізнес», «Маркетинг», "WEB/Mobile Development", вподобали автоматизовану систему контролю за мікрокліматом для домашніх рослин,  автомобіль з автопілотом, комплект програмного забезпечення для керування військовою артилерією «ArtOS», відвідали виставку роботів, дронів, поспостерігали за роботою 3D-принтера, - всі ці розумні речі були представлені у павільйонах форуму.