ОСТАННІ НОВИНИ

Які країни визнають українські дипломи

Для того, щоб наші дипломи визнавалися в інших країнах світу, Україна підписала міжнародні конвенції та двосторонні угоди з багатьма країнами про еквівалентність документів про освіту та вчених звань. Так, Україна є членом Гаазької конвенції про спрощену процедуру легалізації документів, а також Лісабонської конвенції про визнання кваліфікацій вищої освіти в Європейському регіоні. Лісабонську конвенцію разом з Україною підписали ще 44 країни Європи.

«Вступ-2018» у цифрах та фактах

Цікаві статистичні дані, оприлюднені Міністерством освіти і науки України та ДП «Інфоресурс»

Директор ДП «Інфоресурс» Оксана Бєлік поділилася офіційною статистикою щодо поданих документів та цікавими фактами цьогорічної вступної кампанії:

30 червня відбулася Церемонія вручення атестатів випускникам 2018 року

Роки у школі пролетіли, мов птахи
Як швидко й невблаганно плине час!
Нехай у всьому вам щастить, випускники!
І щоб згадали школу ще не раз!

Вже колишні учні успішно здали екзамени ЗНО і здобули повну загальну середню освіту.

Цього вечора силами батьків та вчителів школи було організовано урочисте вручення атестатів про повну загальну середню освіту. Як голлівудські зірки виходили по червоному хіднику наші випускники  – під музику й оплески вони отримували документи про закінчення середньої школи з рук директора та своїх класних керівників.

Увага, починається пожежонебезпечний період!

Друзі, якщо Ви помітили пожежу або дим на  Хортиці - терміново викликайте 101 та/або сповістіть  заповідник за телефоном: 0666265343. Нижче прикріплена карта з умовним розбиттям на квадрати - така карта є у пожежників. Треба  тільки сказати в якому квадраті Ви помітили дим або вогонь. Давайте захистимо Хортицю разом!

Увага, до Дня молоді відбудеться рок-фестиваль «BaburFest»

До Дня молоді в Хортицькому районі планується проведення рок-фестивалю «BaburFest», який відбудеться 23.06.2018 з 17.00 до 21.00 на літній сцені скверу Ювілейного. У фестивалі візьмуть участь рок-групи м. Запоріжжя.

ПАМ’ЯТКА НА ЛІТНІ КАНІКУЛИ

Розпочинаються літні канікули, відпустки. Як завжди, кожен із нас проведе їх по-різному. Подорожі, екскурсії, море, гори, походи, багато друзів – все це чекає на нас влітку.

На жаль, вони не проходять без прикрих випадків (пожежі, утоплення) із вини батьків і дітей. Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

ІНФОРМАЦІЯ про кількість вільних місць

Вільних місць у 1 класі станом на 01.06.2018 р. немає.

Список учнів, зарахованих до 1-го класу в 2018 році

1 червня - Всесвітній день батьків

Ще одне нове свято на нашій планеті — Всесвітній день батьків (Global Day of Parents) — було проголошено на 66-й сесії Генеральної Асамблеї ООН (резолюція № A/RES/66/292) у вересні 2012 року. І, починаючи з 2013 року, воно відзначається щороку на честь батьків у всьому світі в перший день літа — 1 червня .

1 червня - День захисту дітей.

Щорічно 1 червня в Україні та по всьому світу відзначається Міжнародний день захисту дітей, який покликаний привернути увагу до захисту прав дитини.

Історія появи Дня захисту дітей

Про необхідність захисту дітей заговорили ще на початку 20 століття. 26 листопада 1924 року П'ятою Асамблеєю Ліги Націй у Женеві була прийнята Женевська декларація прав дитини. Вона складалася з п'яти основних положень, спрямованих, зокрема, на протидію дитячій праці й рабству, торгівлі дітьми, проституції неповнолітніх.

Підписатися на Запорізька спеціалізована школа №40 RSS