Переможці

Вітаємо лауреата обласної педагогічної премії!

2 жовтня 2019 року у палаці культури «Дніпроспецсталь» відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти, де вітали лауреатів обласної педагогічної премії.
Всього щорічно присуджується 35 премій, по одній найкращому вчителю від кожного району Запорізької області, району у місті Запоріжжя, в тому числі 2 премії – вчителям закладів освіти обласного підпорядкування та 2 премії – викладачам професійно-технічних навчальних закладів. 
Цього року від Хортицького району найкращим вчителем визнано Тисленко Олену Геннадїівну, вчителя англійської мови нашої школи, яка й отримала почесну обласну педагогічну премію.

Вітаємо переможця Міського конкурсу творчих робіт!

Вітаємо переможця Міського конкурсу творчих робіт з удосконалення фізичного демонстраційного експерименту в номінації "Краща робота з удосконалення фізичного приладу" в 2018-2019 н.р.

ІІ місце
Постоленка Максима, 11-А клас
(вчитель: Січкарь А.В.)

Вітаємо переможницю Всеукраїнського фотоконкурсу "Моя Україно!"

Вітаємо переможницю Всеукраїнського фотоконкурсу "Моя Україно!" в номінації "Пейзаж"
в 2018-2019 н.р.

ІІ місце
Ремович Рада, 11-Б клас

ВІТАЄМО переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматорів

Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» в номінації «Пейзаж»
в 2018-2019 н.р.

І місце
Передерія Артема, 11-А клас
(вчитель: Євсєєва Л.Є.)

Вітаємо переможця Міського конкурсу творчих робіт!

Вітаємо переможця Міського конкурсу творчих робіт з удосконалення фізичного демонстраційного експерименту в номінації "Краща робота з удосконалення фізичного приладу"
в 2018-2019 н.р.

ІІ місце

Постоленка Максима, 11-А клас

Вітаємо переможницю ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

Вітаємо переможницю ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
в 2018-2019 н.р.

ІІІ місце
Хайленко Олена, 11-А клас
(вчитель: Тисленко О.Г.)

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
в секції "Англійська мова" в 2018-2019 н.р.

ІІІ місце

Єрмола Катерина, 9-А клас

(вчитель: Біліченко Т.А.)

Хайленко Олена, 11-А клас

(вчитель: Матвєєва А.Є.)

Вітаємо команду-переможця районного етапу інтелектуальних змагань "Всезнайка"

Вітаємо команду нашої школи, яка посіла ІІІ місце у районному етапу інтелектуальних змагань "Всезнайка",
у складі:

Левченка Богдана, 4-А клас;

Капустянчика Михайла, 4-Б клас;

Скуріхіної Поліни, 4-В клас;

Терських Юрія, 4-В клас

(вчителі: Шевченко О.А., Поточняк Л.М., Гостіщева Ю.О.)

Вітаємо переможця обласного етапу ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Вітаємо переможницю обласного етапу ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
(номінація «Література») у 2018-2019 н.р.

ІІ місце

Сидоренко Софію, 7-А клас

(Вчитель: Черевко С.Я.)

Вітаємо переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Вітаємо переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
у 2018-2019 н.р.

І місце

Мельничук Поліна, 9-Б

(Вчитель: Царегородцева Н.О.)

Сторінки

Підписатися на RSS - Переможці