Переможці

Вітаємо рій «Нащадки козаків» з перемогою!

Вітаємо переможців районної дитячо-юнацької
військово-патріотичної спортивної гри «Сокіл» («Джура»)

ІІ МІСЦЕ

Власенка Владислава – 10-А клас,

Кемкіна Михайла – 9-Б клас,

Устюжаніна Олексія – 9-Б клас,

Лєснова Нікіту – 9-Б клас,

Чернова Всеволода – 10-Б клас,

Лосєву Елю – 9-Б клас,

Педаш Дар’ю – 9-Б клас,

Бочину Марію – 10-Аклас,

Євсікова Данила – 10-Б клас

(Вчитель: Криштопа Н.М.)

Вітаємо переможницю обласного етапу конкурсу

Вітаємо переможницю обласного етапу конкурсу
дитячої та юнацької творчості "Збережемо Україну разом"

ІІІ МІСЦЕ
Іванцову Ілону, 7-Б клас

(Вчитель: Ніконенко В.Ю.)

Вітаємо переможницю обласного заочного конкурсу

Вітаємо переможницю обласного заочного конкурсу
наукових рефератів еколого-натуралістичного спрямування

І МІСЦЕ
Хайло Катерину, 8-Б клас

(Вчитель: Аушева Т.О.)

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
у 2017-2018 навчальному році:

Секція: французька мова

І місце –  Левицький Дмитро Євгенійович, учень 10-Б, керівник Петренко В.Д.

Секція: соціологія

І місце –  Данилюк Наталія Олександрівна, учениця 10-А класу, керівник: Кулініч О.П.;

Секція: англійська мова

ІІІ місце –  Леус Олена Олександрівна, учениця 10-Б класу, керівник Апеніна-Гаврикова О.В.;

Секція: німецька мова

ІІІ місце – Ландар Ксенія Владиславівна, учениця 10-Б, керівник Сидоренко А.С.

Вітаємо переможця обласного етапу конкурсу!

Вітаємо переможця обласного етапу XVII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
в номінації "Література" у 2017-2018 навчальному році:

ІІІ МІСЦЕ
Ременюка Дмитра, 7-А клас

(Вчитель: Плющ О.М.)

Вітаємо переможницю обласного етапу олімпіади з української мови та літератури!

Вітаємо переможницю ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з української мови та літератури у 2017-2018 навчальному році:

І МІСЦЕ
Данилюк Наталію, 10-А клас

(Вчитель: Постоленко Н.В.)

Вітаємо переможців ІІ Міського конкурсу мультимедійних проектів «Україна - Японія»

Вітаємо переможців ІІ Міського конкурсу мультимедійних проектів «Україна - Японія»
у 2017-2018 навчальному році:

Диплом І ступеня
Данилюк Наталію, 10-А клас

Диплом І ступеня
Постоленко Максима, 10-А клас

(Керівник проекту: вчитель Євсєєва Л.Є.)

Вітаємо переможницю обласного етапу конкурсу!

Вітаємо переможницю обласного етапу XVII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
в номінації "Історія" у 2017-2018 навчальному році:

ІІІ МІСЦЕ
Данилюк Наталію, 10-А клас

(Вчитель: Кулініч О.П.)

Вітаємо переможницю обласного етапу олімпіади!

Вітаємо переможницю ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з англійської мови у 2017-2018 навчальному році:

ІІІ МІСЦЕ
Данилюк Наталію, 10-А клас

(Вчитель: Проштика О.Є.)

Вітаємо переможців обласного етапу олімпіади з географії!

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
у 2017-2018 навчальному році:

І МІСЦЕ
Мельничук Поліну, 8-Б клас

ІІ МІСЦЕ
Черненко Анастасію, 11-Б клас

(Вчитель: Царегородцева Н.О.)

Сторінки

Підписатися на RSS - Переможці