Вибір професії – вибір долі

Вибір професії – складний і відповідальний крок у житті кожної людини. Він має бути свідомим і самостійним. Зробити правильний професійний вибір – означає знайти своє місце в житті, а, отже, визначити подальшу долю.

З метою створення сприятливих умов для забезпечення професійного самовизначення, розширення уявлення про світ професій та формування свідомого підходу до вибору професії в Запорізькій гімназії № 40 пройшов Місячник профорієнтації, в рамках якого відбувся конкурс малюнків «Моя майбутня професія» серед учнів 1-4-х класів.

На кольорових малюнках, різних за стилем, художньою майстерністю та техніками виконання школярі відтворили свої заповітні мрії, уявлення та знання про професії будівельника, лікаря, вчителя, водія, художника, ветеринара, перукаря, косметолога, модельєра, музиканта, фотографа, кондитера, поліцейського, стюардеси тощо.

Самі ж роботи були яскравим прикладом того, що наші діти талановиті, творчо розвинені, оригінальні у своєму баченні та уявленні про світ професій.

Заступник директора з НВР Тетяна Денисенко