Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Здобувачі освіти разом з класними керівниками та психологічною службою закладу освіти  взяли активну участь у проведенні акції. Були проведені  години спілкування «Цінуй своє життя, воно прекрасне», «Стоп насильству! Я знаю свої права!», «Ми проти насильства», «Скажи СНІДу – Ні!», , перегляд та обговорення відеороликів «Що таке гендерна рівність і стереотипи», «Як підліткам протистояти гендерними стереотипам?», «Права та обов’язки дитини», «Дітям про права дитини». Здобувачі освіти 1-4 класів взяли участь у флешмобі «Наші долоньки проти насильства!». Здобувачі освіти 8-9 класів взяли участь у конкурсі буклетів «Важливе про СНІД». Проведено конкурс малюнків «Діти проти насильства. Ми за добро та мир!». На сайті школи та онлайн кабінеті «Спілкуйся з соціальним педагогом» оновлено інформацію з номерами телефонів та переліком організацій, до яких можна звертатися по допомогу у випадку насильства, порушення прав дитини.

Психологічна служба