Спорт заради розвитку – Національний рекорд «Єднання»

Наш заклад освіти вже традиційно стає учасником фестивалів «Назустріч успіху» Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна» за концепцією «Спорт заради розвитку», які проводяться по всім областям України з метою популяризації здорового способу життя.

У Всесвітній день дітей 20 листопада 2023 року вчитель фізичної культури Назаренко Юлія Олександрівна разом з учнями 6-А класу долучилися до встановлення Національного рекорду «Єднання», до якого доєднались 114 045 дітей та 2095 закладів освіти у Всеукраїнській онлайн-руханці в рамках фестивалю «Назустріч Успіху» Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна», який проходив у м. Вишневе Київської області.

30 листопада Юлія Олександрівна та учні 6-А класу були учасниками Всеукраїнської онлайн-руханки в рамках фестивалю «Назустріч Успіху», який проходив у смт. Отинія Івано-Франківської області. Вчитель та учні також доєдналися до виконання практичних вправ щодо надання психосоціальної підтримки, психологічної допомоги та покращення ментального здоров’я.

За встановлення Національного рекорду «Єднання», активну участь у Всеукраїнських онлайн-руханках Юлія Олександрівна, учні 6-А класу та заклад освіти отримали іменні дипломи та почесні грамоти.

Разом ми Єдина Україна!

Вчитель фізичної культури Назаренко Ю. О.