Любити тварин - це про що?

Учнів 5 -Б класу 40-ї гімназії з класним керівником Сокол В.В. відвідали простір з тваринами, які потребують допомоги.

Ліана Дєєва, заводчиця лабрадорів, прихистила у себе в Запоріжжі більше 30 тварин, вивезених із окупованих територій або із зони бойових дій. Ліана не тільки утримує, а й стерилізує,  лікує, вакцинує цих тварин. Вона знаходить їм нові домівки, що для тварин дуже важливо.

А ще Ліана проводить просвітницьку роботу.

Ми з дітьми привезли 4 мішки корму собакам  та іграшки і познайомилися із "хвостиками". Дівчата та хлопці підгодовували мешканців притулку смаколиками, отримали знання, як правильно годувати тварин, щоб залишити приємні спогади про цей процес.

Діти - як діти, з купою запитань - про кількість собак та історію кожної. Звісна річ, дітлахи не залишилися без подарунків і поїхали з маленьким, але цікавим презентом. В кінці зустрічі намалювали малюнки.

Як бачите, допомоги потребують не тільки люди.

Вікторія СОКОЛ, класний керівник 5-Б класу