KIDS ATHLETICS GAMES

На базі спорткомплексу «Запоріжсталь» 03-04 грудня відбулися дитячі спортивно-розважальні міжшкільні змагання «Kids Athletics Games». Ініціатор проведення  цих змагань – Благодійна організація «Спорт заради Миру» за підтримки Федерації легкої атлетики України і Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Основна мета Заходу – виховання учнів на гуманістичних цінностях – дружби, взаємоповаги, солідарності, благородства; формування в них навичок культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом, виховання духу патріотизму.

03.12.2016 у заході взяли участь команди школярів молодших класів усього Хортицького району. Дві години захоплюючої емоційної боротьби принесли велике спортивне задоволення всім учасникам змагань. На спортивному майданчику панувала приємна дружня атмосфера. Команди змагалися у двох естафетах, які включали різноманітні спортивні вправи. За підсумками всіх етапів команда нашої школи вийшла у фінал із найкращим результатом. А саме, учні 2-3-х класів:

1. Джос Сніжана, учениця 3-Б класу;
  2. Марцинюк Дмитро, учень 3-Б класу;
  3. Левчун Вероніка, учениця 3-Б класу;
  4. Явдокименко Пилип, учень 3-Б класу;
  5. Соколенко Микита, учень 3-Б класу;
  6. Дбомін Ярослав, учень 3-Б класу;
  7. Гаврилова Анастасія, учениця 2-Б класу;
  8. Кінаш Ярослав, учень 2-А класу;
  9. Ковальов Марк, учень 2-А класу;
  10.  Карпенко Єлизавета, учениця 2-А класу.

04.12.2016  у запеклій боротьбі юні спортсмени посіли 4 місце серед команд міста Запоріжжя.

По завершенню спортивного дійства відбулася церемонія нагородження переможців. Їх вітали танцювальні колективи та співаки. Наші школярі отримали диплом за І місце у змаганнях серед команд  Хортицького району, солодкі подарунки та сертифікат учасників фіналу.

Такий високий результат був досягнутий завдяки тому, що тренували учасників змагань справжні професіонали, вчителі фізичного виховання Брильова Інна Олексіївна та Ющенко Інна Петрівна. Неабияк  допомогла нашим юним спортсменам шалена підтримка батьків та однокласників.

Заступник директора з НВР Денисенко Т.П