Дні Сталої Енергії

З 27 листопада по 15 грудня 2023 року в нашій школі було проведено «Дні Сталої Енергії». Вони є ключовим компонентом Європейського тижня сталої енергії – щорічної події, присвяченої відновлюваним джерелам енергії та ефективному енерговикористанню в Європі.

Дні сталої енергетики мали на меті залучити споживачів до чисельних заходів, пов’язаних із виробництвом або споживанням відновлювальних джерел енергії та енергоефективністю.

Класними керівниками були проведені заходи щодо ефективного використання електроенергії . Учні 2-Б та 4-Б класів взяли участь у міському конкурсі дитячих малюнків або плакатів «Енергозбереження очима дітей».

Дні сталої енергії– це гарна нагода в черговий раз об’єднати зусилля у прагненні зробити нашу країну та місто більш енергоефективним!

Педагог-організатор Оксана КУБІЦЬКА