Юні Ейнштейни та Ньютони

18 квітня 2018 року запорозькі школярі мали чудову нагоду продемонструвати власні технічні винаходи, адже на базі Запорізького національного університету проходив конкурс творчих робіт з удосконалення фізичного демонстраційного експерименту. Головною метою цього заходу є розвиток здібностей у підлітків, зацікавлення школярів щодо вивчення фізики. Організатори прагнули показати, що фізика не лише складна, але й дуже цікава наука.

У конкурсі взяли участь учні нашої школи: Постоленко Максим (10-A клас), Дмитро Веремеєнко та Микита Лєснов (8-Б клас).

Максим працював над удосконаленням гармати Гауса. А Дмитро та Микита створили детектор прихованих електричних дротів.

Наші учні продемонстрували високий рівень підготовки. Їхні прилади та виступи запам’яталися як журі, так і всім учасникам конкурсу. Хлопці отримали дипломи першого ступеня від декана фізичного факультету В.І. Горбенка.

Бажаємо юним Ейнштейнам та Ньютонам натхнення, наснаги та подальших успіхів! Ми впевнені, що ви створите ще не один геніальний винахід, який обов’язково буде активно використовуватися в суспільстві!!!

Вчитель фізики Фоміна С.В.