Турнір з сучасного танцю DANCE LAND 2017

19 лютого 2017 року у м. Запоріжжя в БК «Металургів» відбувся обласний турнір з сучасного танцю DANCE LAND 2017.

У змаганнях взяли участь танцюристи-представники Запорізької та Дніпропетровської областей. Дуже раді, що серед  переможців та призерів ТЦ «Престиж» є і учні нашої школи:
Дічек Вероніка (2-А клас) – золотий фінал (ІІ місце) в категорії: «Ювенали хіп-хоп start»;
Євдокименко Ксенія (1-Б клас) – золотий фінал (ІІ місце) в категорії: «Ювенали хіп-хоп start»;
Оськина Аліна (1-В клас) – золотий фінал (І місце) в категорії: «Діти хіп-хоп start»;
Ткаченко Олексій (1-А клас) – золотий фінал (ІІІ місце) в категорії: «Діти хіп-хоп start»;
Кінаш Ярослав (2-А клас) – (VI місце) в категорії: «Ювенали хіп-хоп відкрита ліга».

Для дітей це великий успіх, адже вони тільки почали займатися в  ТЦ «Престиж» з вересня місяця 2016 року і вже досягли гарних результатів. Зараз вони готуються до великого Міжнародного турніру «Кубок Престижу-2017», абсолютної першості України, який відбудеться 8-9 квітня 2017 року у м. Запоріжжя.

Бажаємо учасникам турніру наснаги та наполегливості, перемог та злетів, гарних уболівальників!