Козацький гарт

15 грудня на базі ЗНСК № 111 пройшов ІІІ Обласний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт» у 2017-2018 н. р. Фестиваль проводиться щороку і має на меті формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів. Головними завданнями Фестивалю є підвищення рівня фізичної підготовленості та збільшення рухової активності школярів; формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом; відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу.

У змаганнях брали участь 13 команд шкіл міста Запоріжжя та області, які пройшли до цього етапу. Нашу школу гідно представляли учні 5-10-х класів:

Алабіна Наталія, 5-А клас,

Воропай Сергій, 5-А,

Бережна Анастасія, 6-А клас,

Сліпко Владислав, 6-Б клас,

Цвіла Руслана, 7-А клас,

Демянко Владислав, 7-Б клас,

Шевченко Єлизавета, 8-А клас,

Мірзоян Владислав, 8-А клас,

Бочіна Марія, 9-А клас,

Власенко Владислав, 9-А клас,

Талібова Ельвіра, 10-Б клас.

Команду підготували вчителі фізичного виховання Голян Людмила Борисівна та Брильова Інна Олексіївна.

За загальним результатами наша команда посіла 7 місце, але в деяких змаганнях, серед яких були такі, як «Човниковий» біг, стрибок у довжину з місця, стрибки через скакалку, перетягування канату, конкурс знавців історії України, її спортивних досягнень та олімпійського руху (за часи незалежної України), ми показали гідний рівень підготовки!

Бажаємо нашим учням подальших успіхів!!!

Гудимчук Ю.В., керівник гуртка