Вітаємо наших переможців

У Хортицькому районі вже кілька років успішно працює спортивний клуб «CONCORDIA» керівниками, якого є Рудаков О.Ф. та Михайленко А.А. Цей клуб відвідує багато підлітків району, і, зокрема, учнів нашої школи.

Нещодавно клуб «CONCORDIA» брав участь у відкритому Міжнародному турнірі з карате «Black Sea Cup 2018», який відбувся 29-30 вересня 2018року в Одесі. Учні нашої школи Сєлємєнєва Еліна, Кінаш Олег, Кінаш Ярослав, Костюков Тимур, Шевченко Владислав та Колесник Макар представили клуб на цих змаганнях. Ми можемо пишатися Сєлємєнєвою Еліною, ученицею 10-Б класу, та Кінашем Ярославом, учнем 4-А класу, які посіли I місця на цих змаганнях.

Наші учні демонструють не лише гарні досягнення у навчанні, а й високі результати у професійному спорті. Ми бажаємо, щоб щоденні тренування приносили радість, віра в себе рятувала в хвилини відчаю, а нагородою за працю завжди була заслужена перемога!

Шевченко О.А., класний керівник 4-А класу