В Запоріжжі стартує програма "Шкільний громадський бюджет"

Шкільний громадський бюджет - це потужний інноваційний інструмент громадської участі, що активно впроваджується у всьому світі для залучення молоді до прийняття рішень.

Шкільний громадський бюджет м. Запоріжжя – це частина коштів департаменту освіти і науки Запорізької міської ради де школярі міста, шляхом голосування, обирають на що цю частину коштів витрачати в межах свого закладу освіти. Завдяки цьому діти мають більший вплив на розвиток своїх шкіл.

До участі у реалізації Шкільного громадського бюджету запрошуються всі заклади загальної середньої освіти м. Запоріжжя, авторами проєктів яких стануть учні 7-11 класів.
Оскільки проєкт є пілотним, у поточному році, шляхом відкритого жеребкування, буде обрано лише 7 закладів, по 1-му в кожному районі міста.

Проєкт реалізується у співпраці Запорізької міської ради, Координаційної ради з питань Громадського бюджету м. Запоріжжя, департаменту освіти і науки Запорізької міської ради та ГС "ZP.platform".

Сторінка проекту у фейсбуці.