Зупинимо булінг разом!

Саме під таким гаслом в  рамках проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в  школі протягом 27 вересня – 01 жовтня 2021 року  було організовано та проведено ряд цікавих та корисних заходів. Зокрема: он-лайн конкурс малюнків «Зупинимо булінг разом!» (5-9 кл.), бесіди «Добро починається з тебе» (5 кл.), «Правила безпечної поведінки» (4 кл.), читання з передбаченням за казкою Ірен Розбудько «Дикі образи дикобраза» (2-3 кл.),  заняття «Повага до себе та інших» (1 кл.). Діти переглянули  ряд відеороликів «Насильство в школі: міф чи реальність», «Види булінгу», «Булінг очима дітей», «До чого призводить цькування» (6-10 кл.). Здобувачі освіти ознайомилися з корисними порадами протидії булінгу, переглянули тематичні відеоматеріали та отримали інформаційні буклети. 

  Такі заходи навчають школярів користуватися своїми правами, захищати їх у разі порушення, не бути байдужими, будувати стосунки з однолітками. Усі заходи проводилися для кожного учнівського колективу окремо, дотримуючись санітарно-гігієнічних вимог сьогодення. Для здобувачів освіти 5-11-х класів заходи були проведені он-лайн.

В школі працює «Скринька довіри»; в інформаційних куточках, на сайті школи розташовані телефони організацій, до яких можна звернутися по допомогу. 

Соціальний педагог Сидоренко О.Я.