З любов’ю до уроків англійської мови та мрією про море!

Ось і пролунав останній дзвоник. Позаду –  онлайн, офлайн навчання, тести, перекази, домашні завдання. Попереду –  нові враження, зустрічі, знайомства, сонечко, море..!

Для учнів четвертих класів і для мене останній в цьому навчальному році урок англійської мови  був особливий. Прийшов час учням перейти до середньої школи, а мені – взяти за ручки першокласників та повести в цікаву, захоплюючу країну пізнання такої незнайомої, але важливої в наш час англійської мови!

За чотири роки діти навчились багато чому: говорити, писати, читати, спілкуватись англійською, дружити, творити, навчатись. Останній урок присвятили створенню проєкта на тему «Under the sea», де учні показали свої знання та креативність, вміння дружньої роботи та любов до природи. А також помріяли про майбутню зустріч із морем!

Діти! Веселих вам канікул та чудового відпочинку!

Вчитель англійської мови Ольга Миколаївна Халамендик