Всеукраїнський онлайн-урок з профорієнтації "Обери професію своєї мрії"

12 жовтня учні 9-А та 9-Б класів приєдналися до всеукраїнського онлайн-уроку профорієнтації "Обери професію своєї мрії", який має на меті допомогти молодому поколінню визначитися з професією своєї мрії, мотивувати учнів на побудову успішної кар’єри та реалізацію себе в нашій країні.

Організаторами уроку виступили Міністерство освіти і науки, Інститут модернізації змісту освіти, Асоціація інноваційної та цифрової освіти й компанія HR YOU, за сприяння радниці - уповноваженої Офісу Президента з питань прав дитини та дитячої реабілітації Дар'ї Герасимчук.

В онлайн-занятті взяли участь відомі українці, які поділилися зі здобувачами освіти своїми історіями успіху. Зокрема шеф-кухар і телеведучий, який входить до топ-50 кухарів світу, Євген Клопотенко, народний депутат, олімпійський чемпіон Токіо-2020 Жан Беленюк, чемпіонка світу з паракарате, телеведуча та громадська діячка Уляна Пчолкіна. Також дев’ятикласники стали учасниками майстер-класу «Як визначити професію своєї мрії», що провела кар'єрний радник Ганна Резніченко.

Всеукраїнський онлан-урок профорієнтації надасть можливість учням більш свідомо обрати свою майбутню професію, яка допоможе кожному досягти успіху у власному житті та сприятиме процвітанню України.

Заступник директора з ВР
Оксана КУЛІНІЧ