Толерантність починається з мене

Під таким гаслом  наша школа приєдналася до Всеукраїнської Акції «16 днів проти насильства», яка відбулася з 25 листопада по 10 грудня.

Дати початку та завершення акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав  людини.

• 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.
  • 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
  • 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством.
  • 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими можливостями.
  • 5 грудня – Міжнародний день волонтера.
  • 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі.
  • 9 грудня – Міжнародний день прав людини.

Найвищою цінністю будь-якої держави, в тому числі й України, є людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека.

Наші діти  приєдналися до участі у Акції. З учнями 3-4-х класів проведені заняття «Толерантність починається з мене», відео уроки «Дітям про насильство», з учнями 1-2-х класів проведені казкотерапевтичні заняття «Дикі образи Дикобраза», «Дуб і кабанчик» та заняття з правової освіти з переглядом відеороликів  про права дитини. З учнями 5-х класів проведені заняття з правової освіти, профілактики булінгу та насильства.  Для батьків здобувачів освіти  на сайті школи розташована інформація про форми домашнього насильства та відповідальність за вчинені дії, для всіх учасників освітнього процесу на сайті школи у відкритому доступі номера телефонів гарячих ліній та організацій, до яких можна звернутися по допомогу, корисні поради та рекомендації.

Діти взяли активну участь у проведених заходах. Вони з задоволенням створювали колажі, визначали риси толерантності та шукали в собі риси толерантної особистості, переглядали та обговорювали відеоролики про толерантність та права дитини.

Соціальний педагог Сидоренко О.Я.