Першість Хортицького району з волейболу

З 27 по 31 січня 2020 року проходили змагання з волейболу серед юнаків на першість Хортицького району. Учні нашої школи гідно проявили себе під час змагань.

Кожен гравець прагнув не дати противнику вирватися вперед. Кожна гра була по-своєму унікальною, але вирішальна фінальна гра за І місце була дуже активною і емоційною. М’яч швидко переміщався по майданчику, юнаки підстрибували, падали; вболівальники завмирали від хвилювання. Капітан команди Верченко Олександр направляв команду до перемоги, виправляв попередні помилки. Гравці підбадьорювали один одного. Боротьба йшла за кожний м’яч, але впевненішою була команда школи № 24.

За підсумками змагань команда нашої школи посіла ІІ місце в загальному заліку. Дякуємо гравцям нашої школи:

1. Верченку Олександру, 8-Б
  2. Власенку Владиславу, 11-А
  3. Коруні Євгену, 11-А
  4. Пузанову Іллі, 11-А
  5. Рибасу Євгену, 11-А
  6. Лозовському Івану, 11-Б
  7. Чернову Всеволоду, 11-Б
  8. Евсікову Данилу, 11-Б
  9. Зубову Андрію, 11-Б

і бажаємо їм подальших успіхів!!!

Особливу подяку висловлюємо Ющенко І.П. та Брильовій І.О., вчителям фізичної культури, за підготовку команди до змагань.