«COOL GAMES»

08.10.2019 року на базі ЗНВК «Молодь» був проведений районний конкурс «COOL GAMES» в рамках Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «COOL GAMES» у 2019-2020 навчальному році. Нашу школу на конкурсі представляли учні 4-х класів: Деревянко Віра (4-А), Горохова Ангеліна (4-А), Баклан Марія (4-Б), Горбачов Олександр (4-Б), Слісаренко Артем (4-Б), Теліпко Максим (4-Б), Сидоренко Ігор (4-В) та учениця 3-А класу Буділовська Софія, які змагалися серед школярів І вікового дивізіону 2009-2010 року народження та посіли друге місце. Вітаємо учасників конкурсу та їхнього керівника вчителя фізичної культури Назаренко Ю.О. з почесним другим місцем.

Метою проведення Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «COOL GAMES» є: збільшення рухової активності, залучення до систематичних занять фізичною культурою та подальшої популяризації здорового способу життя серед учнів; впровадження інноваційних підходів до проведення уроків з фізичної культури в закладах загальної середньої освіти.

Коляда С.В., заступник директора з НВР