В школі проведено День цивільного захисту

27 квітня 2016 року в нашій школі пройшли заходи у рамках Дня ЦЗ (цивільного захисту), відповідальна за проведення заходу Фоміна Світлана Володимирівна.

Практично були відпрацьовані теоретичні знання та навички з питань особистої безпеки в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій.

Учні 5 – 6 класів пройшли занятта у «Школі виживання», керівники Степаненко Євген і Строколіс Марина 11-Б класс. Розглядалися питання швидкої допомоги в надзвичайних ситуаціях.

8 – 9 класи провели цікаву та динамічну спортивну естафету. Місця між учасниками розподілилися наступним чином: І місце – 9-А, ІІ місце – 9-Б, ІІІ місце – 8-Б, ІV – 8-А клас.

Учні 10-х класів провели зустріч з бійцями спецпідрозділу Національної гвардії «Азов».

7 класи переглядали відеоролики з питань надзвичайних ситуацій, потім відповідали на контрольні запитання.

У 3 – 4 класах пройшли бесіди та перегляд відеороликів з питань надзвичайних ситуацій.