Конкурс імені Петра Яцика

6 лютого 2016 року у Запорізькій гімназії № 6 відбувся фінальний етап ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У фінальному етапі конкурсу взяли участь 43 учні та студенти загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, які стали переможцями обласного етапу конкурсу. Серед них була і Данилюк Наталія, учениця 8-Б класу нашої школи.

Переможцям обласного етапу конкурсу були вручені грамоти від департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, дипломи, книги, іменні блокноти.

Почесними грамотами департаменту освіти і науки Запорізької ОДА за досягнуті успіхи у професійній діяльності та якісну підготовку переможця обласного етапу конкурсу було нагороджено 23 педагогічних працівника загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів області, у тому числі і Постоленко Надію Василівну, вчителя української мови та літератури нашої школи.

Переможців фінального етапу буде визначено у березні 2016 року.

Джерело: mon.gov.ua