День Української Писемності

10 листопада 2015 року в святково прикрашеній залі було проведено позакласний захід до Дня козацтва та Дня української писемності, який підготували вчителі Голубова О.М., Проштика О.Є., Постоленко Н.В. разом з учнями 8-х, 10-х класів. Звучали красиві вислови, що возвеличували красу української мови у віршах, піснях. Діти були одягнені в українські національні костюми, особливо глядачам сподобалася інсценізація козацьких жартів у виконанні восьмикласників.

Учні нашої школи жваво цікавляться традиціями українського народу, шанобливо  ставляться до рідної мови, старанно опановують її. Тож і цього року за традицією в школі відбувся тижневий марафон, присвячений Дню української писемності та мови. До участі у марафоні долучилися учні від наймолодших до найстарших: організували літературні читання, підготували літературно-музичні композиції, взяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Любов до свого народу, до своєї землі починається зі знання народних традицій, обрядів, звичаїв, зі знання багатющої історії українського народу. Наша рідна Україна – славна і чудова земля з широкими чистими річками, мережаними нивами.

Слова,
       слова,
            слова!
З одного народилося два,
А з них – безліч ритмів і рим.
Блискавка!
Грім!
З усієї безодні слів,
Що мови складає спів,
Я вибираю одне –
Єдине,
Слово горде, орлине,
Що з серця до серця лине,
Співуче,
        Квітуче,
                      Болюче…
Найкраще із слів – Україна.
                     (Ганна Черінь)