Місячник безпеки життєдіяльності

19 листопада в школі відбувся виховний захід, присвячений місячнику безпеки життєдіяльності, під час якого учні нашої школи зустрілися з головним інспектором МНСУ в Запорізькій області Пакулею Миколою Олександровичем.

Захід був підготовлений учнями 6-х класів під керівництвом класних керівників Бортнік Інни Володимирівни, Щербак Інни Олексіївни та фахівця з ОП - Фоміної Світлани Володимирівни.
Метою заходу було ознайомити учнів із основними способами захисту життя під час пожежі, попередити учнів про можливі наслідки необережного поводження з вогнем, з’ясувати найпоширеніші джерела виникнення пожеж; розвивати навички миттєвої реакції на небажаний вогонь, увагу, спостережливість; формувати ціннісне ставлення до власного здоров’я та здоров’я оточуючих.

Вивчіть правила пожежні,
Будьте завжди обережні.
Знає хай дитина кожна:
Жартувать з вогнем не можна.

Як побачиш – десь горить,
Мусиш ти в ту саму мить
До пожежників дзвонити,
Про пожежу сповістити.