Волонтери нашої школи

Учні, вчителі, батьки ЗСШ № 40 активно залучилися до волонтерського руху. В школі декілька років проводиться Благодійний Покровський ярмарок, на якому учні, разом з вчителями та батьками продають смаколики та вироби, які виготовили своїми руками.  Зароблені кошти ми витрачаємо на допомогу воїнам АТО.

Так в 2014 році ми співпрацювали з бійцями 93 розвідувальною ротою.  Волонтери нашої школи закупили для бійців зимові костюми, для моральної підтримки учні передавали свої малюнки, листи та українські прапори.  Вдячні бійці передали для учнів великий торт та з радістю спілкувалися з дітьми. В 2015 році волонтерська група школи  стала активно співпрацювати з громадською організацією «Товариство Ветеранів АТО Запоріжжя». Дізнавшись з теленовин, що воїнам Запорізької 55 мотострілкової роти Ворохову Валерію Миколайовичу, Корнецькому Сергію Григоровичу та Кучеренко Віктору Михайловичу потрібна допомога, учні школи зв’язалися  з лікарем   бійців Стажевським Сергієм Володимировичем (Дніпропетровська міська лікарня) та перерахували на лікування більше ніж сім тисяч гривень.

Волонтерська група школи матеріально допомагає Лисюченко Сергію (в/ч 3033), який пережив Іловайський котел, був важко поранений і зараз потребує коштовного лікування. У героя немає частини голови і він не хоче фотографуватися, але завжди йде на контакт з учнями та вчителями.

Також, ЗСШ № 40 приймає активну участь в благодійних акціях, запропонованих міськими та обласними волонтерськими організаціями: акція до першого вересня «Ліки замість квітів», «Кошик до Великодня бійцю», «Новорічні смаколики для воїнів АТО», святковий концерт для бійців Запорізького військового шпиталю та ін..