Шановні батьки майбутніх першокласників!

З 02 травня 2022 року розпочинається прийом документів для зарахування дітей до 1-го класу на 2022-2023 навчальний рік

1. Прийом документів буде відбуватися за графіком:
  • понеділок – четвер з 9-00 до 16-00,
  • п’ятниця з 9-00 до 15-00

з 15-ти хвилинною перервою кожні дві години для санітарної обробки приміщення.

Під час сигналу оповіщення про повітряну тривогу прийом документів для зарахування до 1-го класу припиняється для укриття у сховищі.

1. При собі мати такі документи

(згідно Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 № 367):

• документ, який засвідчує особу, яка подає документи;
  • копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (оригінал відповідного документу пред’являється);
  • оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом МОЗ України від 16.08.2010 № 682.
  1. Без цих документів до закладу освіти зараховуються діти, якщо вони або один з їхніх батьків мають:
  • довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
  • довідку про звернення за захистом в Україні;
  • посвідчення біженця;
  • посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист.