IV Міська конференція лідерів учнівського самоврядування

Бурхливі реалії сьогодення по-новому загострюють проблему впровадження педагогічних інновацій у навчально-виховний процес  школи. Переосмислення реального життя та його проблем вимагає нестандартного педагогічного бачення і впровадження нової парадигми в напрямі формування особистості, яка здатна до самовизначення, вміє орієнтуватися на суспільні, моральні цінності, усвідомлює свої прагнення, може успішно адаптуватися в сучасному світі швидкоплинних подій, є активним і відповідальним учасником розбудови української держави.

Отже, місія школи – допомогти дитині навчитися самостійно та успішно вирішувати різноманітні життєві проблеми, ефективно взаємодіяти в соціумі, будувати власну життєву перспективу.

Таким чином, учнівське самоврядування – це форма організації учнівського колективу, яка забезпечує розвиток громадянських якостей учнів, соціалізації особистості в системі демократичних взаємин на принципах самореалізації, самоорганізації, самодіяльності.

Саме тому  лідери Ради старшокласників, представники районної організації «МАХ-юніт» від нашої школи: Дар’я  Хуртак, учениця 11-б класу, Лілія Коренєва, учениця 10-б класу, були делеговані 21.02.2017 року для участі  шкільних лідерів  у складі делегації від Хортицького району в роботі  IV Міської конференції  лідерів учнівського самоврядування за тематичним напрямком: «Запоріжжя ІІІ тисячоліття» на базі Запорізького ліцею № 62.

Під час роботи конференції на майстер-класах делегати від шести районів м. Запоріжжя  обмінювались досвідом, цікавою інформацією, позитивними емоціями, бажанням змінювати світ на краще.

Педагог-організатор Криштопа Н.М.