Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Сьогодні завершується нелегкий 2021-2022 навчальний рік, який війна розділила на дві половини – до 24 лютого і після. На жаль, цього року в нашій школі урочисто не пролунав останній дзвоник, учні не зібралися на шкільному подвір’ї. Дуже шкода, що випускники не отримали свята, яке буває раз у житті.

Але Країна Знань перегорнула ще одну свою сторінку та надихає рухатись далі.

Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника!

Для багатьох школярів він сповіщає про канікули, сповнені яскравих вражень. Тож бажаємо вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.

Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами нашої країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

Сердечно дякуємо вчителям за вашу самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаю вам життєвих сил і натхнення.

Зичимо усім вам добра й благополуччя, міцного здоров’я, щастя і миру у вашому домі!