Пряник м’ятний, ароматний…

За ініціативою батьків 2-А класу 17 лютого була організована зустріч учнів цього класу з умільцями кафе-пекарні «Пряня», які провели майстер-клас з розписування пісочного печива різнобарвною солодкою глазур’ю.

Метою цього заходу було створити умови для спілкування, самореалізації, стимулювати творчий потенціал дітей, згуртувати та зміцнити стосунки у колективі.

Фахівці-кондитери занурили учнів у атмосферу справжньої пекарні, де народжуються фантастичні, казкові пряники. Розписуючи вироби, діти відчули себе маленькими чарівниками, в руках яких із звичайного коржа народжуються чарівне ведмежатко і яскраве серце, наповнене любов’ю.

Майстри пекарні створили для дітей неповторне свято, яке запам’ятається назавжди. Унікальний досвід дав можливість дітям проявити свою творчість, оригінальність, креативність мислення, отримати яскраві, позитивні емоції, нові вміння.

Щиро дякуємо батькам за допомогу в організації та проведенні свята!

Шевченко О. А.,
класний керівник 2-А класу