Прощавай, Букварику!

«Прощавай, Букварику»! Такими словами розпочалося свято «Прощання з Букварем», яке відбулося 28 квітня 2017 року в  перших класах ЗСШ № 40.

У святково прикрашених класних кімнатах зібралися учні початкових класів, вчителі, батьки, щоб розділити радісну і, разом із тим, трішки сумну подію в  житті першокласників − прощання з найулюбленішою книгою – Букварем.

Винуватці свята декламували вірші, співали пісні, танцювали, відгадували загадки, грали в ігри. Не обійшлося й без дотепних жартів та гумору.

Корисні поради дали першокласникам казкові герої свята: Буквар, Абетка, Післябукварик.

Наприкінці заходу учні та вчителі подякували всім, хто допоміг першокласникам зробити перші кроки в захоплюючу Країну Знань.

Скінчилося свято, та залишилася надія, що перші зібрані зернята знань проростуть в майбутньому в серцях дітей рясним урожаєм!

Вчитель початкових класів     Червінська І.В.