Покровський ярмарок

Будь здорова,
козацька Покрово! —
найдивніше з осінніх свят.

13 жовтня в школі відбувся щорічний осінній Покровський ярмарок, у якому взяли участь учні, батьки та робітники школи.

В яскравих українських костюмах зустрічали всіх учасники театрального гуртка «Кобза» (керівник Гудимчук Ю.В.) в святково прикрашеній  актовій залі школи. Не обійшлося без  зустрічі колоритних українських персонажів кума і куми (у ролі кума – Артур Арзуманян, 7-Б клас, у ролі куми – Аліна Риженко, 9-Б клас), з розмови яких усі дізнались, що 14 жовтня наше місто відзначає аж 4 свята: Покрову Пресвятої Богородиці, день захисника України, день козацтва, 73 річницю визволення Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників. Також ведучі свята повідомили, що в нашому місті традиційним є Покровський ярмарок, і пояснили, що він має саме таку назву, тому що проводився саме на свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Вітали і запрошували усіх на ярмарок учні 6-А класу: Альона Забєліна, Валерія Рашевська, Анастасія Цуканова; учні 6-Б класу: Ніка Кузьміна, Анастасія Попович, Валерія Русс; учні 7-Б класу: Альона Холод, Артур Арзуманян, Нікіта Лєснов; учні 9-Б класу: Аліна Риженко, Софія Окружко. Святковий настрій надавали веселі енергійні пісні про українській ярмарок (звукорежисер – Дмитро Голубов, 8-А клас).